Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok...

Teljesen tanácstalan vagyok babacipő ügyben, hol, mekkorát, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiamnak keresek téli csizmát. Tépőzáras jó, vagy fűzős legyen? Honnan tudom, hogy kényelmes -e neki? Érdemes netről rendelni méret alapján, ha van jó ajánlat? Vagy fel kell próbálni? Ha kint a hóban jár vele, gondolom nem jó a puhatalpú, mint bentre, de akkor milyen talpa legyen? Van olyan márka, ami tuti jó? Nem akarok rosszat a lábának, de akkora a választék, bele lehet fulladni. Ti mi alapján döntötök?
2014. okt. 21. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fűzőst, az egy büntetés. Netről ne rendelj, csakis felpróbálás után vegyél cipőt. Nyilván a puhatalpú nem jó, normális talpú kis bakancsot vegyél, a boltban fognak segíteni úgyis. Legyen hajlékony a talpa, a merev nem jó. Az Elefanten és a D.D. Step tökéletes első cipőnek, annyi, hogy a D.D. Step magas lábfejű gyerekeknek jobb ( a fiamra az Elefanten téli csizma sosem ment rá).
2014. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Akkor ezek szerint a tépőzáras is jól fogja a bokát (nagymama szerint azok lazák, nem jók), de én nem hiszem, hogy egy örökmozgóra, aki kb. 10mp-t sem bír ki nyugton, szépen fel tudok adni egy fűzős cipőt úgy, hogy rendesen megkössem, ne szorítsa, ne legyen laza, és közben meg is várja ezt... már kocsicipőben sem ment, csak a tépőzáras. Köszi a megerősítést és a tippeket is! Nagyon hasznos volt!
2014. okt. 21. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) Nyugi, tökéletesen fogja a tépőzáras is a bokát és jól gondolod, a fűzős egy rémálom. Nekünk egy volt, soha többé nem akarok olyat látni :) Mérd le a talpát, az már egy kiindulópont a mérethez, aztán a próba majd eldönti.
2014. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is a DDStepet ajánlanám, nagyon jó kis cipők.

Rendelhetsz netről is, de nézd ki a fazont, menj el egy boltba és próbáld fel először a kicsi lábára, és utána ha jó, akkor rendelhetsz. ÉN is rendelni szoktam, mert webáruházakban olcsóbb általában. A stepshop.hu oldalon meg ha jól emlékszem már egy cipőt is kihoznak postaktg nélkül.

Csak előbb próbáljatok!!

Nekünk is csak ddStep cipőjeink vannak, 3gyerekem van és mind nagyon szereti. Azért szeretem még őket, mert az orruk is gumi- így nem kopik el olyan gyorsan, varrott a talpuk, nem válik le. VAnnak texes vízhatlan béleletlen cipők meg vannak bélésesek is.

:)

2014. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!