Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokszor tanácstalan vagyok,...

Sokszor tanácstalan vagyok, hogy hogyan öltöztessem a 6 hónapos kislányomat! Ha 24 fok körül van a lakásban akkor elég éjszakára egy body? Sokszor érzem hidegnek a kis lábát, de ha meg jobban felöltöztetem akkor meg izzad! Tanácsokra lenne szükségem!

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 24 fokban hosszú ujjú body-t, vékonyabb kisnadrágot és kis zoknit adtam még rá, be már nem takartam.
2014. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a 2 éves fiamra 24 fokban pelenkát, egy trikót és vékony nyári hálózsákot adok. Nem izzad, pont jó. Az egy bodyt én keveslem, rajtam is van hálóing és éjjel (ha este esetleg nem is) azért betakarózom.
2014. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24 fokban rövidujjú és rövidszárú pizsamában alszik (olyan mint a napozó),zokni van rajta,betakarni nem is próbálom,úgyis lerúgja. Az én babám is eléggé izzadós.
2014. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem mindig a tarkóját nézd! Ha hideg fázik, ha izzad akkor melege van, ha kellemes meleg akkor meg jól érzi magát! Ne a kezét, lábát nézd!

Én mindig ott nézem neki és ahhoz képest öltöztetem, ha érzem h melege van átöltöztetem, ha fázik akkor jobban fel!

2014. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Huh, ez így nagyon kevés! Én adok az egy évesemre egy josszú ujjú pamut rugit, s vékony hálózsákot.

Az 5 évesemre is hosszú nadrágot, hosszú ujjút adok, de hajnalban kéri a takarót. Panelban lakunk.

2014. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24 fokban rugit adsz a zsak ala?? Az enyem is 6 hos, hbody es vekony zsak van rajta.
2014. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A rugit én is sokallom, de hát gyereke válogatja. Vannak fázósabbak és kevésbé fázósak. A bodyt azért továbbra is kevésnek tartom. 2. vagyok
2014. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 6 hónaposomra rövid ujjú bodyt és zoknit adok, így teszem bele a hálózsákjába.
2014. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24fokban símán hosszú rugit adok rá body nélkül, vékony pleddel pedig betakarom.
2014. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!