Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy két tini miért tartja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy két tini miért tartja bulinak azt ha teherbe esett?

Figyelt kérdés
Minap néztem egy csajsziról képet ahogy nagy hassal a tükör előtt pózol és mosolyogva fotózza magát olyan 16 és 17 év közötti csaj.Vajon tisztában van vele,hogy egy gyerek mivel jár,kompromisszumok lemondás,anyagi dolgok,és vajon a szülőt ,hogy érintheti a dolog,mert rá is elég nagy felelősség fog hárulni.Ok pl hogy a kis csaj együtt van a barátjával,de ilyen fiatalon még semmi sem biztos,vagy pl ha suliba járnak,miből fogják eltartani,nem gondolkodnak van örülnek és kész.De azért a képek felett megy a nagy anyai bölcs idézetes dolog.
2015. ápr. 9. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert primitívek,a családjukkal együtt!


30/P

2015. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, én tragédiaként élném meg.

17/L

2015. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mégis mit csináljanak, ha már egyszer megesett és az abortuszt is lekésték? Zokogjanak és vágják fel az ereiket? Hidd el, óriási tragédiaként élik meg, csak a Facebook-on meg a többi publikus fórumon az emberek igyekeznek a pozitívat mutatni az életükből.

25F

2015. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nemes egyszerűséggel azért mert ostobák, de nagyon.


23/l

2015. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért mert úgy vannak vele hogy majd a szülők felnevelik a gyereket.Persze az apuka már rég elpárolgott ilyenkor...
2015. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na mint most meg tudtam a kiscsaj akit láttam csak 15-16 éves,egy ismerősöm azt mondta valószínű piásan meg....ták és teherbe esett vagyis véletlen.
2015. ápr. 9. 21:24
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 19:52


Legalább te normálisan gondolkodsz.

2015. ápr. 9. 21:25
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 19:44


Hát én is ezen elmélkedem,hogy milyen lehet a családja,de szerintem sincsenek a topon

2015. ápr. 9. 21:26
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 19:59


Az biztos,van egy konkrét ismerősöm ő is teherbe esett 16 évesen de ő azóta másként látja a dolgokat,még egyszer nem esne ebbe a helyzetbe.

2015. ápr. 9. 21:27
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 20:01


Az sem lehetetlen,hogy tudja ,hogy ki az apa,viszont február óta van egy barátja gondolom az is max ha 18 ez sem tart örökké,márpedig gyereknek rendes család kell.

2015. ápr. 9. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!