Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy tini lány könnyebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tini lány könnyebben teherbe esik, mint egy érett nő?

Figyelt kérdés
Ha igen, ha nem, mi az oka?
2012. máj. 12. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A védekezés hiánya.
2012. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az érett lányok/nők védekeznek, a kis tini 3,14csák meg nem.
2012. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha az érett nő alatt mondjuk egy 30-as nőt értünk, aki még bőven benne van a termékeny korszakában, és nem tudjuk, hogy lenne bármilyen betegsége, illetve a tinilány is olya 16-17 éves és beállt a menstruációja, akkor elvileg biológiailag hasonlóak az esélyek. Persze egy tinilánynál hamarabb előfordulhat meggondolatlanságból adódó baleset. De ha feltételezzük, hogy gyereket akarnak (bár nyilván egy tinilány szándékosan ritka, hogy gyereket akarjon) akkor elvileg ugyanannyi eséllyel indulnak. 30-as évei vége felé illetve inkább 40 felett már csökken a teherbeesés esélye. De ez is változó, mert van aki már negyvenes évei elején klimaxol, más pedig csak 50 felett.

2012. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Csak azért kérdeztem mert van, akik szeretnének kisbabát ilyen 25 évesen, mégsem jön nekik össze. A tiniknek meg ugye néha összejön, persze azért, mert nem védekeztek.

2012. máj. 12. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg könnyebben esnek teherbe a tini lányok,mert nem tudják hogy kell védekezni.Ééés még az sem biztos hogy tudják hogyan is lesz a gyerek.Amilyen kérdések és válaszok szoktak lenni,az alapján nekem ez a véleményem.


Köszönöm a lepontozást is!:)

2012. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit, ne aggódj.

Értem én az első kettő hosszászólást is, csak nem arra voltam kíváncsi, hanem inkább arra, hogy egy tini lány védekezés nélkül könnyebben teherbe esik, mint egy 30 alatti nő védekezés nélkül.

Erről az oldalról akartam megközelíteni!

2012. máj. 13. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.Hogy komolyabb választ adjak,egy 30 éves nő szerintem ugyanakkora eséllyel eshet teherbe.Ez a kor azért még fiatalnak számít,sőt az én felfogásom szerint ez egy nő "fénykora".

Lehet hogy h.lyeség,de én így gondolom.

2012. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!