Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne olyn tini lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne olyn tini lányokat találni, akik nem utasítanak vissza a korom miatt? 22f

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz meg veled egy korúakkal ismerkedni? Amúgy, Már szinte bárhol megtalálható ez a "tini lány korosztály"
2012. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

pesten a margit szigeten keresgélj

120 millió nő mászkál arra

(közelben van a kajakos klubb amiatt)

2012. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek azért nem, mert egy 16 éves csaj 22 éves pasit akar, egy 22 éves csaj meg egy 30 éves loosert aki eltartja.
2012. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ma 17:50


Na látom nem csak én tapasztaltam ezt az életben. :D

2012. máj. 2. 18:01
 5/14 anonim ***** válasza:
hát én örülnék egy idősebb pasinak... csak hát nem jön össze :/ 16L
2012. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező


Ez az élet rendje.


Régen a csajok ahhoz vonzódtak aki erős és a csorda vezére, a nőstény oroszlánt is az alfa hím dugja.


Ma miben mérik az erőt?


Pénzben, meg hírnévben.


Ezek után, ő csak gondol a jövőjére, meg a leendő gyereke jövőjére.


Nem mintha védeni akarnám a nőket, de hát ez van. Csak szokni tudjuk...

2012. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én biztos maradi vagyok, de egy 22 éves pasinak szexre van szüksége, mondjuk az 5. randitól, vagy előbb. Egy 15-16 éves lány meg még ráér. Vagy évekig moziba, cukrászdába akarsz vele járni, hogy megkaphasd? Hozzád egy 20 éves lány való, velük mi a bajod?
2012. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 19:51


Ha elég fiatalosan néz ki és tetszik külsőre-belsőre is, akkor semmi bajom nincs velük, de mint írtam már, ők nekik inkább a 25-35-ös férfiak kellenek és engem csak fiúként kezelnek.


Igen, tény, hogy 18 évesnél többnek nem nézek ki, elég fiatalos vagyok és azt vettem észre, a 14-18-as lányoknak jobban bejövök.

2012. máj. 2. 20:22
 9/14 anonim ***** válasza:

ez a helyzet, a lányok szeretik a náluk legalább 3-4 évvel idősebb pasikat... szerintem nem kell sokat keresgélned:)

18/L

2012. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Keni26 válasza:
hat,en azt tanacsolom neked, hogy inkabb fiatal csajt fogj magadnak, nekem volt mar egeszen 4 evvel idosebb csajom akivel kb 1evet voltam, eggyidossel is, kisebbel is, de eddig a fiatalok az aszok, hiaba mondjak h aki idosebb tapasztaltabb ... es amugy is jobban nezel ki egy fiatal csaj mellett majd 10 ev mulva mint egy csatakanca mellett 2 ev mulva aki kb kinez 40 nek, s te meg mindig 25 nek:)) (22f.)
2012. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!