Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne olyn tini lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne olyn tini lányokat találni, akik nem utasítanak vissza a korom miatt? 22f

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Majd akkor dumálj csatakancás fiúka, amikor 25-26 évesen elkezdesz kopaszodni meg pocakosodni, a csatakancák meg boldogan élnek mert még nagyon sokáig lesz hajuk:D Küldj egy képet lszi arról a 40 éves pasiról aki 25-nek néz ki. Ő kell nekem:D
2012. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15 voltam mikor összejöttem az akkor 21 éves barátommal. 18 vagyok,1 hónapja szakítottunk... szerintem ez azért szép idő. a korombeliek nem is érdekelnek. Nekem nem jön be a minden héten új pasim van dolog...
2012. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol hisz 16 évesen nekem is 25 éves barátom volt ( és még mindig együtt vagyunk)

18/L

2012. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na már most az ennyire fiatal lányokkal az a necc, hogy sanszos hogy nem te vagy a végállomás. Bár te is fiatal vagy még ahhoz ez ne legyen gond, egy kor felett legyen mondjuk 25 már tényleg a nagy Őt keresed.
2012. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!