Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg elcs*sztem a fiatalság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elcs*sztem a fiatalságom? (tini korom)

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a 13-18 éves kort.

Ebben az időszakban csak ritkán jártam bulizni, és csajom egyáltalán nem volt. Míg az akkori kortársaim minden 7 végén kottarészegre itták magukat, és csajokkal hetyegtek...

Igazi otthonűlős srác voltam, kövér, önbizalomhiányos, és eléggé akomunikatív (nehezen oldódtam fel idegenek közt).

Most 22 vagyok, a helyzet javult, komoly kapcsolatom van, de úgy érzem kimaradtak az életemből a hajnali tivornyák,

"egyhúzós" csajok, stb...

És már nem tudom ezeket sajna bepótolni, munka munka hátán, hazaérvén legalább van aki szerelemmel fogad, de az nem az az érzés HIÁNYOZNAK azok az évek......Ha visszamehetnék mindent másképp csinálnék...


2009. nov. 19. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha így érzed, hogy másképp csinálnád, tényleg elrontottad azokat az éveket. Bár nekem buli után soha nem volt olyan érzésem, hogy most több lettem valamivel.

Vegyél ki egy pár szabadnapot és menj el valahová a szerelmeddel. Egy erdőbe egy pici házikóba, ahol csak ti vagytok és bepótolhatod mindazt amit eddig elmulasztottál:)

Sok sikert:)

2009. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Én is így vagyok vele mégsem bánom, mert olyan dolgokat tettem, amit a sok csitri közt nem tudtam volna véghez vinni. Ha benne lettél volna bulikban és egypatronos csajokat szedtél volna össze, most az is lehet, hogy kórházban feküdnél kasztrálásra várva, illetve valamelyik hivatalos oldalon röhögnének rajtad, ahogy a hányásodban fekszel.
2009. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne sajnáld, én sem sajnálom ezeket az éveimet, mert otthonülős voltan.
2009. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ne visszafele gondolkozz, hanem előre.

sok tizenéves odaadná ezeket a dolgokat egy jó kapcsolatért.

másrészt ha még csak 22 vagy, akkor még azért bepótolhatsz valamennyit, ha mégis szavad az egyik szombat éjjeled.

2009. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnám oda, mert már volt komoly párkapcsolatom,tényleg nagyon jó szerelmesnek lenni ha viszonozzák, de tudod a szerelem bármikor rád találhat..

De ezt, amiről beszél már senki nem hozza vissza,így meg főleg h még komoly kapcsolata se volt azok alatt az évek alatt!

Szal én nagyon nem bánom, h volt sőt jelenleg is tart ez a ihb-és korszak!

Amúgy meg igazatok van, aki a múlton mereng a jövőnek mutat segget!:D

2009. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a kottarészeg duma irigységre vall. Hát igen ha át unatkoztad azokat az éveket magadba akkor tényleg elrontottad. De ez már a mult ezen nem lehet változtatni. Viszont most meg már lassan család munkahely ilyesmi. Kicsit késő már elkezdeni. De azért próbálj valamit.
2009. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt utána szerettük volna. Egy dolog vígasztaljon: most megvan amire sokan vágynak, és inkább egy értelmes csaj, mint sok egyéjszakás kaland.
2009. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy érzed vesztettél? Most komolyan. 22 évesen neked ez fáj a legjobban, hogy nem ittad le magad 16 évesen?


Ahogy előttem is írták, azok az évek nem jönnek vissza.


Viszont, egy percig se sajnáld, hogy nem csináltad meg azokat. Nekem megvoltak, és most piszkosul vágyok egy "nem futó" kapcsolatra. Arra, hogy valaki mellett ébredjek. Arra, hogy nem csak azért kapok smst, hogy menjünk bulizni, vagy jó volt a tegnap este, hanem valakinek érek annyit, hogy azt írja "szeretlek".


Ezek az igazi értékek az életben. Nem a felszínes egy éjszakás dolgok. Persze, azért misztifikálod őket, mert nem volt részed benne akkor.


A kérdésedre a válasz, igen, ha úgy nézed, eltékozoltad azokat a perceket(hisz úgy tűnik bánod), de cseribe nem kell a jelent kevésbé értékelned! U know what I mean?

2009. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes, én még csak 16 éves vagyok, de már most elpazaroltam egy csomó időt. Még soha nem voltam buliban, nem volt barátnőm, nem is csókolóztam, és valószínűleg nem is fogok :S Legalábbis tizenévesként semmi esélyem nincs rá :( Pedig nem vidéken élek, hanem Bp-n, ahol pörög az élet, ennek ellenére nagyon unalmasan telnek a napjaim. Bár az életkorom hiteltelenné teszi, de tudom mit érzel :(
2009. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!