Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van más lehetőség is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más lehetőség is?

Figyelt kérdés

Még nem élek szexuális életet, de majd ha oda jutok, szeretném tudni, milyen más lehetőségeim vannak még a fogamzásgátlásra a tablettán és a gumin kívül? Tablettát NEM fogok szedni, ez biztos. Túl sok a mellékhatása. Viszont a gumin kívül én mást nem tudok. Tudnátok segíteni?

16/L


2010. febr. 17. 16:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
úgy h amiket ebbe a topicba írtál, onnan ezvolt a legokosabb.
2010. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
amúgy azthittem az első is tevagy, azért volt a nagy felháborodás. mostmár látom h az nemtevagy
2010. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Honnan szeded hogy mellékhatésa van ??? Szerinted te beleattozol abba a kevés százalékba akinek mellékhatása van? a tablerttától és ha van is meddig tart abba hagyni?? ostoba!"

Hát nagyon szépen köszönöm, ezt az igen igényes választ! Miért baj az, hogy én nem akarok tablettát szedni? Hogy nem akarok feleslegesen mindenféle gyógyszert szedni? Pont azért tettem fel ezt a kérdést itt, mert nem "ostoba" vagyok, hanem ezen a téren még tudatlan! Anyámat kérdeztem, ő azt mondta, hogy tabletta, én meg azt hogy nem. Nem attól félek, hogy "harmadik mellem nő", hanem eleve nekem gyógyszerfóbiám van! Most biztos mindenki kiröhög, de így igaz! Ha beteg vagyok, se tudom bevenni! Vagy 8 felé töröm a gyógyszer, lekvárral próbálom lenyelni, és mindig visszajön! Még a vitamin is! Ezért nem akarok tablettát.

2010. febr. 18. 18:38
 14/18 anonim ***** válasza:
Az vagyok aki ostobának nevezett mégeszer mondomn tabletta!! anyukádnak igaza volt tablettafóbia elhiszem .. de hidd el a fogamzásgátló egésszen más. ennek a szex.hez van köze nem ahoz hogy meggyógyulj.. és azt a pici szemet még viz sem kell hozzá mert annyira pici. ismerem ezt a lekvárral krémturóval való tabletta bevételt de a fogamzásgátló más mert nem keserü és nagon pici. és arra kell gondolno hpogy sokkal jobb ,élveztehtőbb érzékibb erotikusabb lesz a szex. Ja és még mindig ostoba vagy! :)ne félj attól ami jót tesz. mellékhatása nem lessz de ha mégis akkor átálsz egy másikra.. 3 mellü kisasszony!
2010. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

a foggátlók általában cukorízű bevonatosak. szóval ha a szádba veszed, akár még szopogathatod is kis ideig, mert édes íze lesz. ettől nemlesz gyógyszerfóbiád, az 100%. és 8 felé sem tudod törni, demégcsak 2 fele sem, mert olyan picike.

sztemis tablettával védekezz, meglátod h mennyivel jobb úgy a szex.

2010. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nos, úgy hiszem senki sem érti, hogy milyen a viszonyom a tablettákkal. Talán jobb is. De azt akkor sem tűröm, hogy ostobának nevezz!!! Mit képzelsz magadról, ki vagy te?? Bár, ha jobban belegondolok, TALÁN egy kicsit tényleg ostoba vagyok, mert itt feltettem egy kérdést.. Azért köszönöm a válaszokat..
2010. febr. 19. 19:45
 17/18 A kérdező kommentje:
Ja, és nem szeretem a cukorkákat sem! :)
2010. febr. 19. 19:46
 18/18 anonim ***** válasza:
nyugodj mar le, semmi bajod nem lesz a tabitol. de ahogy gondolod. akkor gumi + pharnatex.
2010. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!