Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van más lehetőség is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más lehetőség is?

Figyelt kérdés

Még nem élek szexuális életet, de majd ha oda jutok, szeretném tudni, milyen más lehetőségeim vannak még a fogamzásgátlásra a tablettán és a gumin kívül? Tablettát NEM fogok szedni, ez biztos. Túl sok a mellékhatása. Viszont a gumin kívül én mást nem tudok. Tudnátok segíteni?

16/L


2010. febr. 17. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ügyeljen erre a pasi. Gumi + megszakításos módszer mellett voksolnék.
2010. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
azért nem tudsz mert nincs is más. amúgy sem célszerű még annak sem gumi nélkül szexelni elsőre aki tablettát szed mivel az nem véd a nemi betegségektől. az óvszer nagyon szuper fogamzásgátló, anélkül ne engedd magad megdugni.
2010. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Óvszert mindenképp fogok használni, csak kíváncsi voltam, hátha van más lehetőség is.
2010. febr. 17. 16:53
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

tablettát nemfogsz szedni, mert túlsok a mellékhatás. amúgy próbáltad már?:D

elárulom h 8 éves szedem és soha nemvolt semmilyen mellékhatása. barátnőm szintén, és nemrég szülte meg az első egészséges kisgyerekét, 10 évnyi tablettaszedés után.

2010. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

gumi+megszakítás???? te észnél vagy, te első?:D

uramatyám, olyan lányok vannak ezen az oldalon, akikkel kész öröm lehet szexelni:S

kíváncsi vagyok, ti mitszólnátok, ha folyton úygkéne szexelnetek, hogy a pasi pont akkor hagyja abba, mielőtt elmennétek. aztán megujjaz és szevasz, megvolt a szex. élmény lehet...


kérdező, hamár te annyira tudod h a tabletta káros, akkor használj óvszert. pont. más nincs ami annyira védene mint a tabletta.

a megszakítással meg ne rontsd el a szexet, az nem szex, hanem szenvedés,.

2010. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Léteznek spermaölő kenőcsök és elsavasító kúpok.Ezen kívűl van még hüvelygyűrű,és méhszájsapka is,bár ezek is hormonálisak.Szerintem a gumival járnál a legjobban,mert annak mellékhatása sem ismert,és a betegségtől is véd.

Remélem tudtam segíteni :)

2010. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem nagyon van más, ami megbizhato lenne. a gumi + megszakitás jo, mert akkor nem csuszhat le. érdekes, az én pasim sose nyavalygott, kicsit fontosabb volt neki, h ne legyek terhes. aztan attertem a tabira, de csak azért, mert 3 x kiszakadt a gumi.
2010. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
na, gratulálok legalább egy okos döntésed volt h áttértél a tabira.
2010. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Honnan szeded hogy mellékhatésa van ??? Szerinted te beleattozol abba a kevés százalékba akinek mellékhatása van? a tablerttától és ha van is meddig tart abba hagyni?? ostoba! A tabletta a biztonságos és az az igazi is komoly kapcsoltban. Mitől félsz hogy mégeggy melled nő a mai tabltták már nagyon kevés hormontt tartalmaznak. max nem lessz rajtad pattanás és nem lesznek görcsök menstuáció közben.. de ezek jó hatásai a rosszak olyan ritka mintt a fehér holló
2010. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
00: 04 - h érted, h legalább 1 okos döntésem volt?
2010. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!