Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a Diane-35?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a Diane-35?

Figyelt kérdés
Hormontabletta és fogamzásgátló.. vkinek vmi információja van róla? Mennyire jó, milyenek a rosszul létek, mennyire hat.. stb..??
2008. aug. 26. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

én nagyon sok rosszat olvastam róla ha egy mód van rá, ne kezd el szedni.


[link]

itt olvashatsz róla véleményeket.

2008. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, aki azt szedi, és elégedett vele, de elég sok hormon van benne az újakhoz képest. Szerintem ha elmész iratni tablettát, akkor valami korszerűbbet fog felírni a doki.
2008. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt elsősorban bőrgyógyászati panaszokra szokták felírni (ha pl. valakinek nagyon pattanásos az arca) és a mellékhatása a fogamzásgátlás. Elég sok hormont tartalmaz!
2008. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt kell szednem a bőrőm miatt, de sokat hallottam róla, hogy milyen rossz, nem lehet gyereked meg elvileg Németo.-ban betiltották.. akkor ez most mind igaz?
2008. aug. 26. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Több mint 1 évig szedtem, mert az előző Belara n. tablettától a bőröm csúnya volt. Teljesen megvoltam vele elégedve, 2 hónapja azt siratom, merta doki mást írt fel, mondván, hogy jobb lenne egy kisebb hormontartalmúval, illetve elsorolta a csúnya gonosz mellékhatásokat is, amitek te is olvashatsz, és amik igenis valósak, nem csakúgy oda vannak írva. :/ Inkább az egészségem.

De terhes nem lettem tőle, a barátom bennem ment el a 2. hónaptól kb.

2011. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Minden női test másképp reagál a gyógyszerre. Én ezt szedem 4 hónapja. A dokim ezt írta fel, amikor elmentem hozzá, hogy szeretnék fogamzásgátlót szedni, mert kényelmesebb megoldás lenne, ugyanis érzékeny vagyok az óvszerek bizonyos fajtáira, mellesleg a ciklusom sem volt rendszeres.

Mióta szedem az arcomról elmúlt az összes pattanás, mondjuk az előtt sem volt sok, de most semmi sincs, hízni nem híztam tőle, a melleim nőttek tőle, elmúltak a menstruációs görcseim, pontos lett a ciklusom, a hajam sem zsírosodik olyan könnyen, mellesleg terhes sem lettem mellette.

Persze, ezek a dolgok nálam így jelentkeztek, lehet, hogy más nőknél, akiknek másképp van a hormonháztatásuk, vagy bármi ilyesmi másképp jelentkezik.

2011. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!