Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A diane 35 mikor hat mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diane 35 mikor hat mint "fogamzásgátló"?

Figyelt kérdés
Tudom hogy eredetileg nem fogamzásgátló nem is azért kaptam. De a ettől függetlenül mikor lehet biztonságosan szexelni vele? Mennyi idő elteltével?
2011. szept. 18. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
benne van a betegtájékoztatóban
2011. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nincs benne a tájékoztatóban!!!...Én is most kezdtem el szedni, és nekem az orvos azt mondta, hogy az első hónapban keményen mellé kell védekezni! Van ahol azt olvastam, hogy már egy hét után hat...hát én nem tudom, inkább az orvosnak hiszek.
2011. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2hét után hat,de sztem várj inkább 3-at,az a biztos.Én is úgy csináltam és megvagyok vele elégedve nagyon.
2011. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És azt nekem a doki mondta,h két hét.
2011. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!