Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyászati vizsgálaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyászati vizsgálaton teljesen le kell vetkőznünk?

Figyelt kérdés
szűz vagyok és kicsit félek ettől az egésztől... tudom hogy nem kellene de hát akkor is csak tart az ember az ismeretlen dolgoktól.. !
2010. febr. 16. 20:53
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

megfogadom^^

2010. febr. 16. 22:13
 22/24 anonim ***** válasza:

Én mindig csak egy hosszú pólóban megyek be a vizsgálóba. Így nem vagyok teljesen meztelen, és a doki is gond nélkül meg tud vizsgálni:) Nemvészes nyugi, főleg hogy ottlesz anyukád is.

Am csillagos ötös anyukádnak, hogy ennyire odafigyel rád.:)

2010. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
ha van 1 csepp esze a nőgyogyászodnak akk nem csinál veled semmit!csak annyit mond ha már elvesztetted a szüzességeted akk gyere vissza...én is mentem vna kivizsgálásra és azzal kezdte h nem akarja felsérteni a kistestemet:)megtehetné főleg ha tampont használsz de az enyém inkbb a fiukra bizta ezt a feladatot.Tablettátiratni mikor még szűz vagy ez is nagy marhaság!
2010. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

hát anyum azért akarja mielőtt lefeküdnék a barátommal... hát gondolom félt aztán azért hogy ne legyen semmiféle probléma...


de remélem engem se fog megvizsgálni :D csak ír fel tablettát aztán majd legközelebb:D

2010. febr. 17. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!