Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyászati vizsgálaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyászati vizsgálaton teljesen le kell vetkőznünk?

Figyelt kérdés
szűz vagyok és kicsit félek ettől az egésztől... tudom hogy nem kellene de hát akkor is csak tart az ember az ismeretlen dolgoktól.. !
2010. febr. 16. 20:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

M

-m

2010. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

hehe:D az jó:D xD

poénkodunkXD fekszek az ágyon és majd vicceket mesélünk egymásnakxD:D nem ámm:D

de köszike:D

2010. febr. 16. 21:01
 13/24 anonim ***** válasza:
ha tabit iratsz lehet hoyg meg se vizsgál anniyra..legtöbbjét nemérdekli..csak pulzust mér meg vérnyomást kérdezi menniyre vagy hajlamos hízásra testsúly magasság..és kapod a receptet:D:D és ne para de téynleg..ha házidokidhoz mész akkor is izgulsz?:P
2010. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

remélem én is túlfogom:)

köszönöm szépen!(:

2010. febr. 16. 21:04
 15/24 anonim ***** válasza:

Az én nőgyógyászom például megkérdezte, hogy szoktam-e Activityzni :D Mert pont most vett egyet a lányának ajándékba, és kérdezte, hogy szerinte nem ciki-e? :D Nagyon jó fej a bácsi.


Meg tényleg, annyi puncit látott már életében, hogy az szinte leírhatatlan. Szóval ne parázz. Anyud pedig tök rendes : ]

2010. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
én mindig parázok a dokiktól:D szal.. :D :$
2010. febr. 16. 21:05
 17/24 A kérdező kommentje:

hehe:D ez vicces:D akkor jól el vagytok:D

hát igen anyum törődik velem(: csak kicsit meglepődtem mikor ezt így közölte velem.. kicsit máshogy terveztemxD de most már mind1:D


köszönöm(:

2010. febr. 16. 21:07
 18/24 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy mennyivel jobb oda menni mint pl fogorvoshoz :) Én ilyesmivel nyugatom magam ha izgulok valami miatt, bár fiú vagyok így a nőgyógyász miatt nem kell. Akkor vagyok mondjuk gondba ha fogorvoshoz kell menni, mert annál rosszabbat nem tudok.
2010. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

hehe:D végülis háááth.. :Dnem tudom:DxD semmilyen vizsgálatot se szeretek:D

de köszönöm majd kipróbálom;)

2010. febr. 16. 21:29
 20/24 anonim ***** válasza:
nem. vegyél fel egy laza bő hosszabb atlétát, amit fel tudsz húzni ha a melledet is meg akarja vizsgálni bár azt sosem szokták.
2010. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!