Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyászati vizsgálaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyászati vizsgálaton teljesen le kell vetkőznünk?

Figyelt kérdés
szűz vagyok és kicsit félek ettől az egésztől... tudom hogy nem kellene de hát akkor is csak tart az ember az ismeretlen dolgoktól.. !
2010. febr. 16. 20:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
attól függ miért mész..ha hüvelyi panaszok akkor csak alul kell ..felső maradhat...
2010. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Jó, ha minél hoszabb felsőt veszel fel, az egy kicsit enyhít a gátlásodon.Egyébként ez neki mindennapos, nem azt fogja nézni szerintem, hogy kinek milyen "odalent" :)
2010. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
anyukámmal mennék.. mert mondta hogy mielőtt feküdni barátommal szóljak neki és elvisz orvoshoz tabit is íratni..
2010. febr. 16. 20:57
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem,csak alulról kell teljesen levetkőznöd

Az Orvos sok Nőt vizsgál szóval tegyél az egészre:D őt nem fogja zavarni te se zavartasd magad:)

2010. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
könnyít a rossz érzésen ha vmi bővebb hosszabb felsőt veszel fel,akkor nem érzed magad olyan meztelennek=) ha felül is vizsgál, pl mell vizsgálata,rákszűrés,akkor nálam pl alul felöltözhettem,majd utána kellett csak felül /vagy fordítva. szóval nem hoznak annyira kellemetlen helyzetbe hogy teljesen ruha nélkül vagy. szerencsére.
2010. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
jaja... kb ha 20 évig fagyit árulsz..hidd el hogy megunod..és egyáltalán nem érzel kisértést hogy megedd:P:P szal no para:D:D amúgy is a nőgyógyászokból a pasik jo arcok:D:D apám is az:D:D:D majd elpoénkodtok:D:D
2010. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
háátt jóóóh ezt azéé könnyű mondani... :D h ne zavartassam magam... de azért köszönöm az eddigi válaszokat:D
2010. febr. 16. 20:59
 8/24 anonim ***** válasza:
na tök rendes anyud van..akkor meg ne parázz:):) inkább örülj hoyg anyud törődik ilyennel:):) cska nyugodtan:)
2010. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer voltam már nőgyógyásznál, de mindig csak derékon alul kellett levetkőznöm (bugyi, nadrág), a zokni maradt.
2010. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
ne hát..figyi..én is járok..meg rajtam kívül többmillió nő itt magyarországon:) hidd el..midnenki túlélte:):)
2010. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!