Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért hiszi mindenki azt h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki azt h a fogamzásgátló tabletta olyan jó dolog?

Figyelt kérdés

Sokan szerintem nemis tudják h mennyi hormont tartalmaz, (még így is), és nem gondolnak a jövöbeni lehetséges mellékhatásokra..

csak azért irtam ki ezt a kérdést mert kiváncsi vok a véleményetekre..


2010. febr. 11. 08:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy a ti nagyon bio nagyon egészséges ételeitekben (azoknak írom, akik mellette érveltek)is hemzsegnek a káros anyagok! SEMMI sem bio a maga nemében, és már nem is lesz, hacsak vissza nem térünk az ipari forradalom előtti időkbe. Gondoljatok bele pl csak abba, hogy az autókból, szemétégetőkből, stb. feláramló gázok kémiai reakciók során belevegyülnek a felhőkbe, a benne lévő vízbe, így a vegyszermentes termőföldek is megfertőződnek akkor, amikor leesik az eső. Na meg ezeknek a nagyját is sokszor koraéretten szedik le, és mivel köztudott, hogy a vitaminok többsége éppen az érési folyamat végén épül be a gyümölcsök és zöldségek húsába, ebből az következik, hogy talán sikerül bio gyümölcsöt venned, de hiába eszed meg mert semmi vitamin, semmi ásványianyag nincs benne...

Ez az egész bio élelmiszer dolog is csak azoknak jó, akik kihasználva a pánikot jó üzletet és sok pénzt csináltak belőle (vagy tényleg ők is naívak voltak, bár kétlem, hogy nem néztek utána mielőtt belefogtak...meg egy földműves csak tudja már..) Azt persze nem tagadom, hogy a bio termékek jobbak lennének, mint a génkezelt és műtrágyázott, mondjuk úgy hogy az a kisebbik rossz.

2010. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Én 5 évig szedtem fogamzásgátló tablettát és semmi problémám nem volt vele(13 évesen kezdtem el szedni)!

A menstruációs ciklusom helyreállt tőle és nem görcsölt a hasam sem azokon a bizonyos napokon és mindig tudtam mikor kell megjönnie.18 évesen hagytam abba a szedését mert a párommal babát terveztünk.1 év után estem teherbe. Azóta már 2 éves a kisfiam!1,5 éve spirálom van de nem vagyok vele megelégedve.Aktus közben szúrja a párom nemi szervét és a szex se jó annyira azóta mert néha fáj. Azóta a menzeszem se rendszeres és ha megjön akkor sokkal tovább tart és sokkal erősebb a vérzésem mint előtte amikor gyógyszert szedtem.Az a véleményem ha az orvos rendeltetés szerűen kivizsgál és a számodra megfelelő tablettát írja fel és rendszeresen jársz kontrollra akkor semmi probléma nem lehet gyógyszer szedés közben.

Persze a gyógyszer se nyújt 100%-os védelmet a teherbeesés ellen de a spirál sem..1 dologról tudok.

A nevére nem emlékszek.Ez is hasonló a spirálhoz csak ez műanyagból készül és ilyen kis T alakú bigyó.

Ugyan úgy a méhbe helyezik fel és az 100%-os védelmet nyújt.Viszont Kb:50-60 EZER Ft_ba kerül ami nem mindenki számára megfizethető!!!

2010. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Mirena a neve...arra gondolsz,kedves utolsó?
2010. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Itt tökölésztek ilyen f.szságon h jaj, a fogamzásgátló jó vagy nem jó, de amikor egyik cigiről a másikra gyújtasz rá, akkor bezzeg szarsz arra, hogy kilyukad a tüdőd, és elrákosodik a francba.
2010. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

nem feltétlenül kell tartositószeres ételeket enni..

ma már mindenki tud egészségesen táplálkozni..

Lol!


MEGA LOL!

2010. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
19:42-es vagyok:én egyébként semmi pénzért nem szednék tabit.Kell a francnak az a sok hormon.Mert hiába szajkózzák hogy a maiakban már kevés van,hát mit mondjak,...a szervezetemnek, aki úgy van beállitva hogy egy bizonyos hormonmennyiséget termeljen az élete során,neki bizony sok lesz! Ezt tanulom és tudok egyet-s mást...nem lehet a hormonrendszerünket,ami egy nagyon finom gépezet,büntetlenül átformálni kényünkre-kedvünkre. És ha az egyensúly felborul az agyalapi mirigy illetve a célszervek között,azt már semmi nem állitja helyre,mert az agyalapi mirigyet nem lehet meggyógyitani!! De csak szedjétek ezt a sok sz@rt,mert a gyógyszergyártók olyan okosak!!Nekik nem a pénz a fontos hanem Te,hogy ne kelljen neked szegénykém gumit huzni vagy kúpot használni...végén még meghatódok...:S
2010. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az ekcémás vagyok. Az utolsó betűig elolvastam a tájékoztatót, nem volt szó benne kiütésről. A bőrgyógyászok közül némelyik a vállát vonogatta, vagy azt mondta attól pontosan szebb kéne lennie a bőrömnek. Nehezen viselem, ha hülyének néznek. Ha te nő vagy és szedsz tablettát és nincs tőle bajod, örülj magadnak. Ha férfi, inkább maradj csöndben
2010. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!