Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért hiszi mindenki azt h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki azt h a fogamzásgátló tabletta olyan jó dolog?

Figyelt kérdés

Sokan szerintem nemis tudják h mennyi hormont tartalmaz, (még így is), és nem gondolnak a jövöbeni lehetséges mellékhatásokra..

csak azért irtam ki ezt a kérdést mert kiváncsi vok a véleményetekre..


2010. febr. 11. 08:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Az orvosok sem számolnak be minden lehetséges mellékhatásról. Amikor én felirattam, direkt egy drága magándokihoz mentem, naivan azt hittem az majd tutira jó bogyót ad. Egy nyomorult vérvételre nem küldött el, csak felírta a yasminelle-t. Születésem óta ekcémás vagyok, amit mondtam is neki, nem reagált semmit. Amikor elkezdtem gyógyszert szedni először teljesen jó volt minden, nőtt a mellem nem kellett aggódnom a terhesség miatt. Másfél-két hónap múlva előjött az ekcémám /amúgy csak időnként pár foltban szokott viszketni a bőröm/ Durván 2 hónap alatt az egész testem vörös volt, és viszketett. Mivel kb akkor jöttem össze a mostani barátommal, először arra gyanakodtam náluk lehet valami mosószer akármi amit nem bír a bőröm. Végigjártam nemtudom hány bőrgyógyászt senki nem tudta mi lehet, mire minden mindegy alapon letettem a gyógyszert. 3 hónap kellett, mire teljesen elmúltak a kiütések és a viszketés. Senkinek nem kívánom azt a durván fél évet, amíg az utcára alig mertem kimenni...
2010. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

amúgy meg van egy csomó betegség, amiket csak úgy lehet kezelni vagy szinten tartani, ha fogamzásgátlót szed az ember. Pl: endometriózis.

figyelembe kellene venni, hogy ez a gyógyszer nem azért van, mert a lányok csak úgy divatból elkezdik szedni. ez azért van, hogy ne legyenek nem kívánt terhességek és abortuszok. a gumival az a baj, hogy egy egy felhevült pillanatban az embernek ha nincs kedve felvenni vagy ha pl rájön a párra az együttlét érzése, és nincs otthon óvszer...

szerintem a gyógyszer mellékhatásai messze messze nincsenek az abortusz mellékhatásától. annál szörnyebb nincs!!!!!!!!!!!!!

2010. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
senki nem hiszi csak hosszútávon egy normális kapcsolatban ez minden szempontból a legmegfelelőbb megoldás.
2010. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen elmúltak tőle a menstruációs görcseim (amik már cataflammal sem nagyon enyhültek előtte)..Én nem is fogamzásgátlás céljából szedem, mert gumival is védekezünk. De a kezdetek óta szinte órára pontosan jön meg a menzeszem, nem kell aggódom a meglepetések miatt. :)
2010. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

éste belegondoltál már h az elfogyasztott ételeidben mennyi tartósítószer van? hogy az milyen hatással lehet a jövőbeli dolgaidra?

a fogamzásgátlótól nem kötelező betegnek lenned. mint ahogy az alapvető élelmiszerektől sem. de van aki mégis megbetegszik tőle. és a fogamzásgátlótól is vannak akik megbetegednek.


hagyjuk már ezt a témát, könyörgöm. szted az élet biztonságos? akármikor elcsap egy busz és szétkenődsz rajta. vagy a fejedre esik vmi egy 10 emeletes házból. vagy meghalsz autóbalesetben.....felesleges hisztizni folyton itt a fogamzásgátlóért. mert nem kötelező betegnek lenned tőle. ha körültekintő vagy, jársz ellenőrzésekre és vizsgálatokra, NEM LESZ TŐLE BAJOD! de egy busz még ígyis akármikor elcsaphat....

2010. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
14:26-os inkább ezt ne írtad volna. Tök szánalmas. Jobb ötleted nem volt az érvelésre?
2010. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

az ekcémásnak meg üzenem h némelyik betegtájékoztatójában bennevan h mellékhatásként ekcéma és csalánkiütés, viszketés.

azért az orvosok sem istenek, ennyit teis megtehettél volna h utánanézel. és mégcsak kimodfulnod sem kell, mert google-ban 2 perc alatt megtalálható.

2010. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14.28. most írjam le ugyanazt amit már előttem 6szor leírtak? felesleges. ha meg nemérted, az a te bajod. a lényege annak amit írtam egyszerűen megfogalmazva, hogy nem élhetsz 100%ig biztonságban, és a fogamzásgátló nem egy olyan találmány amit ha teheted inkább kerüld el....ha összevetjük az "élet rossz dolgaival" nem ez a legfőbb életméreg. sőt...
2010. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

nem feltétlenül kell tartositószeres ételeket enni..

ma már mindenki tud egészségesen táplálkozni..

2010. febr. 11. 15:44
 20/27 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül kell tartositószeres ételeket enni..

ma már mindenki tud egészségesen táplálkozni..



Mármint ha van rá elég pénze, a legtöbb ember csak az olcsó alapanyagokat tudja megvenni, azok viszont teli vannak vegyszerekkel.

2010. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!