Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik régebb óta szedik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régebb óta szedik a Belara-t, vélemények?

Figyelt kérdés

Most írta ki az orvosom, eddig 3 éven keresztül Cypromixet szedtem a pattanásaim miatt. Olvastam a betegtájékoztatóban a mellékhatásoknál, hogy pattanásos lehet tőle a bőr. Nekem viszont pont olyan kellene, ami eltünteti őket.

Olyanok véleményét várom, akik már huzamosabb ideje szedik és látják, van-e olyan mellékhatása, ami miatt nem jó. Libidócsökkenést okoz? Azzal is problémám volt a cypromixnél.


2015. jan. 7. 13:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ezt teljesen cáfolom. Nem egyet kipróbáltam a nem várt mellékhatások miatt. Volt, amitől bevétel után 1 órával homályosan láttam, volt amitől folyásom volt, volt amitől híztam-fogytam. Pl. a cypromixnél csak a pattanásaim tűntek el. Hiába ugyanazt tudják, mégis mind más. Akkor egy adottból mért lehet 20/30-ast kapni, ha ugyanaz??!!
2015. jan. 8. 16:50
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem így értettem a dolgot. Mindegyik tabletta mellékhatás spektruma ugyanaz. Azaz mindegyik okozhat hízást, libidócsökkenést, visszatérő hüvelyi fertőzést, trombózist stb. Az az egyéni, hogy egyrészt nálad speciel milyen mellékhatás alakul ki a sok közül, másrészt az, hogy az egyes tabiknál ezen mellékhatások gyakorisága milyen.


Gondolom az is feltűnt már, hogy ami az egyik nőnek tökéletesen beválik, attól a másiknak minden baja lesz és fordítva...

2015. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én kb 2 éve szedem. Voltak stresszes időszakaim közben, a mentális egészségemnek egész biztosan nem tesz jót mert aggódós tipus vagyok de mióta szedem, azóta ingerlékeny is, jóval könnyebben, mint előtte. Híztam is vagy 15 kilót mióta szedem, de nem tudom hogy a stresszevésnek vagy a bogyóak köszönhetem, valószínű hogy mindkettőnek. A pattanásaimon nem sokat segített, de a menstruációs görcseimet enyhítette egy kicsit.

Biztos mindnekire máshogy hat, de én abba fogom hagyni mert nem bírom hogy ront a hangulatingadozásaimon.

2019. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!