Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara- érdekes vélemények a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara- érdekes vélemények a neten. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Ezt írta fel nekem a doki, és mielőtt kiváltom, próbáltam utánaolvasni. Olvastam jót is, rosszat is, ahogy az lenni szokott.

Viszont egy nőgyógyász több helyen is írta, hogy olyan hatóanyagot tartalmaz, amit hereráko férfiak kezelésére alkalmaznak, valamit hogy 6 hónapnál tovább nem szabad szedni májkárosító hatása miatt... Ja, meg hogy fogamzásgátlóként nem is szabadna adni, csak bőrproblémákra. Ezen eléggé elcsodálkoztam, meg meg is ijedtem, de úgy láttam, hogy ez csak egy doki "hülyesége". Mit tudtok erről?


2009. júl. 13. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Diane 35-ről hallottam ezt, a Belaráról sohasem, én is azt szedek már lassan egy éve.
2009. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a neten irnak sok hülyeséget is, de en is a diane 35 - rol hallottam ezt.
2009. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajom _eddig_ a Belarával, első hónapban is védett, és igen, bőrproblémákra is jó emellett... :) nyilván minden nőgyógyásznak (ahogyan minden orvosnak) érdeke valamely gyógyszer mellett ill. a konkurens gyógyszerek ellen kiállni. Vannak ám érdekes dolgok itt az egészségügyben...
2009. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!