Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik régebb óta szedik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régebb óta szedik a Belara-t, vélemények?

Figyelt kérdés

Most írta ki az orvosom, eddig 3 éven keresztül Cypromixet szedtem a pattanásaim miatt. Olvastam a betegtájékoztatóban a mellékhatásoknál, hogy pattanásos lehet tőle a bőr. Nekem viszont pont olyan kellene, ami eltünteti őket.

Olyanok véleményét várom, akik már huzamosabb ideje szedik és látják, van-e olyan mellékhatása, ami miatt nem jó. Libidócsökkenést okoz? Azzal is problémám volt a cypromixnél.


2015. jan. 7. 13:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve még az is érdekelne, hogy mennyire lehet tőle hízni. Olvastam olyanról, aki 10kg-t emlegetett.
2015. jan. 7. 13:46
 2/13 anonim ***** válasza:

Én kb. egy évig szedtem,de soha többet! Híztam is tőle, de ami a legrosszabb, hogy óriási szőrök nőttek a karomra, és pár szál a mellemre...


Pattanásaim egyébként is voltak/vannak, így azt nem tudom, hogy a belara mennyire befolyásolta. Szebb nem lett tőle a bőröm, ez biztos.


Ami még gondom volt vele, az az, hogy folyamatosan rosszul voltam, hányingerem volt szinte minden reggel az egy éve alatt. Visszamentem a dokihoz, cypromixet írt fel helyette, de azt már ki sem váltottam.

2015. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Az a baj amúgy, hogy csak úgy felirkálnak mindenféle gyógyszert és kész. Nézniük kéne egy vérképet, hogy kinek milyen hormonokra lenne szüksége ahhoz, hogy ne hízzon, stb a gyógyszertől és ez alapján kéne felírni fog. gátlót.

2015. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

72%-os: Az elképzels jó, csak kár, hogy a valóságban nem működik. Ugyanis rutin vérvételből, sőt, még hormonszintek mérésével és egyéb vizsgálatokkal sem lehet megállapítani azt, hogy egy adott nőnek az adott fogamzásgátlótól milyen mellékhatásai lesznek, vagy épp mi az, ami neki be fog válni. Szóval ezt el lehet felejteni. Ez bizony próba cseresznye. Ez pont olyan, mint hogy valakinek a paracetamol válik be a fejfájására, másnak meg csak az ibuprofén.


A Cypromix egyébként a fogamzásgátló hatással rendelkező készítmények közül a legerősebb antiandrogén hatással rendelkezik. (Ez a hatás felelős a pattanások és a szőrösödés csökkentéséért). A Belarának is van ilyen hatása, tehát jó eséllyel az eredeti állapothoz képest az is javítani fogja. Hogy a Cypromix hatásához képest milyen lesz, az kérdéses.


Persze arról is lehetne vitatkozni, hogy mennyire célszerű pattanásokra fogamzásgátlót szedni.

2015. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Októbertől februárig szedtem,sajnos az elején elkezdett nagyon zsibbadni a bal lábam,majd a térdem hajlata is és nagyon fájt már.Így abbahagytam. A mellem picit nőtt tőle,de híztam is,így annak betudom.


Más panaszom nem volt,csak a zsibbadás.

2015. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2013 okt-2014 februárig
2015. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ezt most a bőrgyógyász írta ki, de annyi rosszat olvastam róla, hogy kértem is gyors időpontot a nőgyógyászhoz. Pénteken fogy el a cypromix, nekem bevált, csak mára teljesen lecsökkentette a libidóm. A belara-t nem váltom ki, kiharcolok valami mást. :(
2015. jan. 7. 18:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Érdekes vagy, hallod-e. A Cypromix a Diane generikuma (értsd: ugyanaz a gyógyszer, csak más gyártja), ami szerintem a legvitatottabb, legtöbbek által "szidott" szer. Ezt szeded 3 éve, de egy másik szert nem mersz elkezdeni, mert "rosszakat olvastál róla"? Hát a Cypromixről legalább annyi rosszat lehet olvasni. Sőt, igazából MINDEN fogamzásgátló hatású hormonális készítményről lehet rosszakat olvasni.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy szedd nyugodtan, mert spec. én ilyen problémára alapból nem biztos, hogy fogamzáságlót szednék. Csak a logikádat nem értem.

2015. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam anno a cypromix mellékhatásait és most a belaraét. Hát őszintén megmondva erősebb az előző, de az utóbbinak durvábbak a mellékhatásai.
2015. jan. 8. 08:10
 10/13 anonim ***** válasza:

???

Minden fogamzásgátló tabletta ugyanolyan mellékhatásokat produkálhat...

2015. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!