Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara-val kapcsolatos vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara-val kapcsolatos vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éve szedem és minden ok vele, kivéve azt hogy nálam elég erős libidócsökkenést okozott, ezért váltani fogok. Amúgy soha nem volt vele semmi gond, se hízás, se pattanás, se rosszullét, semmi.
2009. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most tartok a 3. hónap végén. Hát nálam kis hízást okozott (de azért mert nagyobb lett az étvágyam) és kicsit ingerlékenyebb lettem. Lehet h a 2 hét múlva lévő érettségi miatt is :D Fene tudja. Majd megkérdezem az orvost, mi a véleménye. :) De minden ember más, más a szervezete :)
2009. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én fél éve szedem. Semmi változást nem veszek észre magamon. Híztam azóta 3 kilót, ez lehet a gyógyszernek tudható be, mert nem eszek sokkal többet.
2009. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
én híztam tőle:D jobb lett az étvágyam.minden kaját megkívánok:D de majd odafigyelek,hogy ne egyek annyit.pattanásos is lett elég rendesen a homlokom...:Smég csak az első havit fejeztem be úgyhogy még várok vele...
2009. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 1 hónapja szedem és nem biztos h emiatt de a melleim kikerekedtek a pattanásaim meg eltűntek, hízni ennyi idő alatt még nem híztam (szerencsére):D
2009. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

16:27-es vagyok

énis híztam tőle, ma voltam orvosnál és azt mondta h attól híztam h a vizet megköti az első 3 hónapban. Szal bízom benne h mostmár nem hízok és ez is lemegy (mintha lenne változás) :)

2009. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én fél éve szedem és semmi mellékhatása nem volt eddig, nem híztam töle és a melleim is nöttek töle egy kicsit :)
2009. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!