Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire keszuljek fel ha 17...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire keszuljek fel ha 17 évesen apa leszek?

Figyelt kérdés
Sajnos megtörtént a baleset, kilyukadt az óvszer az oldalan. De mi ezt sajnos későn vettük észre, semmi szokatlant nem ereztunk közben, nem is gondoltuk h megtörténik, soha nem volt meg ilyen velunk eddig. másnap a a balestlet utan 25 órával bevett a barátnőm egy esemény utáni tablettát majd re 12 órával egy másikat. Akkar nagyon izgultam 3 napig alig ettem étvágyam se volt emiatt csak a neten olvasgattam történeteket hasonlo helyzetekrol. Most próbálom nyugodtan kezelni a dolgokat, napok ota nyugtattam magam h csak nem lesz ebből semmi. De most mar ugy latom h a legjobb az ha felkészülök arra amire nem akarok. Baratnomnek a gyógyszer bevétele utáni. napokban görcsölt a hasa ami nyugtatott mert 1 hétre ra kellet volna megjonnie neki. De most ott tartunk h 2 nap múlva kene megjonnie neki de a görcsölés mar tegnap es ma se volt,elmult. Nrm latjuk jelet annak h meg akarna jonni es a barátnőm rettenetes izgul mar. Nem tudjuk hogyan tovabb, elmondjuk-e a szülőknek? Akik nagyon szigoruak es soha nem gondoltak ilyenre, es ezek utan biztos h nem lathatnank egymast. Nem lehetünk szülők 16-17 évesen. Soha nem gondoltunk ilyenre es a stressz egyre csak fokozódik.

2015. jan. 6. 23:01
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, orulok h jópáran megertoek vagytok es nem irtltok rossz indulatú válaszokat:) ma egesz nyugodtak voltunk de történt valami amit inkabb a lanyoktol kerdeznek meg, ugyerezte a barátnőm délelőtt h megfog jonni neki kicsit görcsölt a has de elmult ez azt mondta h lehet h csak bekepzelte. Na de most hivott h volt vérzés de csak par csepp es el is mult. Azt mondtam h az akkor nem rossz jel, biztos kezdodik. De aztán azt válaszolta h ez nagyon is rossz jel. Miert az? Holnap kene neki megjonnie elvileg
2015. jan. 7. 19:01
 32/36 A kérdező kommentje:
Azt mondta h tuti baj van amiert ennyiben maradt h ez a terhesség első jeleihez tartozik. Ma mar nyugodt voltam de most ez kezd elbizonytalanotani, próbálok azert higgadt maradni.
2015. jan. 7. 19:06
 33/36 anonim válasza:

Nekem olyan tapasztalatom van,hogy mikor bevettem egyszer egy esemény utáni tablettát pár nap múlva elkezdtem vérezni. De ez nem menstruáció volt. Egy lány/nő megérzi azt. Ez csak szimpla vérzés volt,és nem is volt erős,de 3-4 napig tartott. A rendes menstruációm pár hét múlva megjött,igaz késéssel.

Szóval ez a vér,ami a barátnődnek volt,egyáltalán nem meglepő. Nem értek igazán az ilyenekhez,de szerintem az nem a terhesség jele. A gyógyszer mellékhatása. Várjatok.. Az is lehet,hogy a menstruációja csak a jövőhéten jön meg,várjatok.

2015. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem írni,hogy miután bevettem a gyógyszert, nagyjából a vérzés kezdetekor,vagy 1-2 nappal hamarabb elkezdett fájni az alhasam. Ez egy hétig is tartott kb. Nem menstruációs görcs volt, hanem nagyon erős szúró fájdalom a bal oldalon.
2015. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Noren1989 ***** válasza:
Na akkor mi a tényállás ? Örülhetünk egy gyereknek, vagy sem ?
2015. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
ne hagyd el!
2015. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!