Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire keszuljek fel ha 17...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire keszuljek fel ha 17 évesen apa leszek?

Figyelt kérdés
Sajnos megtörtént a baleset, kilyukadt az óvszer az oldalan. De mi ezt sajnos későn vettük észre, semmi szokatlant nem ereztunk közben, nem is gondoltuk h megtörténik, soha nem volt meg ilyen velunk eddig. másnap a a balestlet utan 25 órával bevett a barátnőm egy esemény utáni tablettát majd re 12 órával egy másikat. Akkar nagyon izgultam 3 napig alig ettem étvágyam se volt emiatt csak a neten olvasgattam történeteket hasonlo helyzetekrol. Most próbálom nyugodtan kezelni a dolgokat, napok ota nyugtattam magam h csak nem lesz ebből semmi. De most mar ugy latom h a legjobb az ha felkészülök arra amire nem akarok. Baratnomnek a gyógyszer bevétele utáni. napokban görcsölt a hasa ami nyugtatott mert 1 hétre ra kellet volna megjonnie neki. De most ott tartunk h 2 nap múlva kene megjonnie neki de a görcsölés mar tegnap es ma se volt,elmult. Nrm latjuk jelet annak h meg akarna jonni es a barátnőm rettenetes izgul mar. Nem tudjuk hogyan tovabb, elmondjuk-e a szülőknek? Akik nagyon szigoruak es soha nem gondoltak ilyenre, es ezek utan biztos h nem lathatnank egymast. Nem lehetünk szülők 16-17 évesen. Soha nem gondoltunk ilyenre es a stressz egyre csak fokozódik.

2015. jan. 6. 23:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
A tabletta megbolygatja a szervezetét, ÉS stresszel is, így persze hogy késik :D de elég kicsi az esély rá, hogy apa legyél. Próbáljatok megnyugodni.
2015. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Azon vagyunk de szinte lehetetlen amig nem jon meg neki:/
2015. jan. 6. 23:21
 23/36 anonim ***** válasza:

nyugi...én is vettem már be sajnos,eddigi életemben kétszer kellett, de azért az nem olyan gyakori,hogy mindezek ellenére terhes marad a lány.


a menstruációt felboríthatja. de ráadásul még meg se kellett volna jönnie a barátnődnek,még van két nap..

ha meg idegeskedik,az is elcsúsztathatja a dolgot még pluszban.

szóval jó lenne,ha próbálnátok kicsit megnyugodni(tudom,hogy nem egyszerű), az idegeskedéssel nem mentek semmire..

2015. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Tudjátok mi az esemény utáni tabletta? Mivel képtelen vagy utánaolvasni ezért lásd milyen kedves vagyok és bemásolom:


"Az esemény utáni tabletta hatására a nő nem elvetél, a gyógyszer a peteérést és a beágyazódást gátolja meg. Ez azt is jelenti, hogy általában nem követi azonnal vérzés, ám mivel a hormontartalom igen magas, a ciklust megzavarhatja. A vérzés szabálytalanná válhat vagy elhúzódhat. "

2015. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Értem, csak picit máshogy írtad.


Egyébként még nem is késik neki, nem kellene egy a hihetetlenül nagy ijedtség meg pánik.

Viszont arra készüljetek fel, hogy a ciklusa nem lesz olyan rendszeres mint eddig, a gyógyszer eléggé megkeverheti.

2015. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Higgyétek már el hogy nagyon, nagyon kicsi az esélye annak hogy terhes. A menszesze meg egyrészt még nincs is itt az ideje h megjöjjön, másrészt meg ezer oka lehet annak h késik, amik közül a rengeteg plusz hormon elég nyomós indok.

Nekem pont legutóbb volt h két napig görcsölt, aztán elmúlt, már én is majdnem megijedtem, de végül teljesen normális időben megjött. Szóval tabletta, meg minden nélkül is lehet ilyen, azzal meg pláne. Úgyhogy nyugi, sztem ezrelék esélyetek ha van a gyerekre. Meg nem is megy az olyan könnyen, vannak akik hónapokig, rosszabb esetben évekig próbálkoznak (bár ott már baj van)

2015. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Jah és még ennyit hozzátennék:

"A készítményt terhesség gyanúja esetén vagy egy cikluson belül egynél többször tilos bevenni."


Ha már van netetek lehetnétek kicsit okosabbak h utánanéztek a dolgoknak...

2015. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz nem akar menni a barátnőm semmiképp,


Akkó menjetek a kovácshoz. Hátha az tud segíteni.

2015. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:

Még ti idiótáztok le mást? Olvassatok utána az esemény utáni tablettának. Vannak két szemes készítmények is,amikor a második szem gyógyszert egy bizonyos idő után kell bevenni. De ezt ő is leírta. 12 óra múlva nem egy másik dobozból szedett elő egy újjabb szem gyógyszert. Ez kétszemes kiszerelésben volt,van olyan is,okosok.

Amúgy kérdező,nyugodj meg,valószínűleg nem lesz semmi,ahogy azt előttem is leírták már. De azon ne csodálkozz ha a barátnődnek még 2 hét múlva sem jön meg a menstruációja,mert a gyógyszert kiválthat ilyet.

2015. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Noren1989 ***** válasza:
0%

Arra készüljél, h innentől nem lesz életed, viszont lesz célod, h hajts ;) Egy gyerek, meg asszony komoly felelősség, meg nem kevés pénz. Keress munkát, ha kell sz_pjál le 50-en felülieket a maniért ;)

Am sok szerencsét.

Kb 0,5% esély van, h kijön abból a csajból az a gyerek, nem kéne aggódni. Az eseményutáni kb még 48 órára rá is hatásos.

2015. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!