Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire keszuljek fel ha 17...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire keszuljek fel ha 17 évesen apa leszek?

Figyelt kérdés
Sajnos megtörtént a baleset, kilyukadt az óvszer az oldalan. De mi ezt sajnos későn vettük észre, semmi szokatlant nem ereztunk közben, nem is gondoltuk h megtörténik, soha nem volt meg ilyen velunk eddig. másnap a a balestlet utan 25 órával bevett a barátnőm egy esemény utáni tablettát majd re 12 órával egy másikat. Akkar nagyon izgultam 3 napig alig ettem étvágyam se volt emiatt csak a neten olvasgattam történeteket hasonlo helyzetekrol. Most próbálom nyugodtan kezelni a dolgokat, napok ota nyugtattam magam h csak nem lesz ebből semmi. De most mar ugy latom h a legjobb az ha felkészülök arra amire nem akarok. Baratnomnek a gyógyszer bevétele utáni. napokban görcsölt a hasa ami nyugtatott mert 1 hétre ra kellet volna megjonnie neki. De most ott tartunk h 2 nap múlva kene megjonnie neki de a görcsölés mar tegnap es ma se volt,elmult. Nrm latjuk jelet annak h meg akarna jonni es a barátnőm rettenetes izgul mar. Nem tudjuk hogyan tovabb, elmondjuk-e a szülőknek? Akik nagyon szigoruak es soha nem gondoltak ilyenre, es ezek utan biztos h nem lathatnank egymast. Nem lehetünk szülők 16-17 évesen. Soha nem gondoltunk ilyenre es a stressz egyre csak fokozódik.

2015. jan. 6. 23:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felborult a lány hormonháztartása. Nyugi, neki is, nem lesz nagy baj.
2015. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Ez mekkora baromság.

Látszik, hogy 17 éves vagy...

Azért a szex nem olyan, hogy kiszkad a gumi és terhes lesz biztosan. Más hónapokig próbálkozik. Van esély de nem sok. Ráadásul bevette a tablettát. Tudod milyen lórúgás az a szervezetnek? Pláne egy fejlődésben lévőnek? Persze hogy össze vissza fáj a hasa. Lehet emiatt fog is késni egy hetet is.

Másrészt a menses se biztos jel arra hogy valaki nem terhes.

2015. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Ha 2 nap múlva kell megjönnie, akjor elég ha egy hét múlva izgultok. A tabletta kicsit befolyásolhatja a ciklust, azaz normális ha késik.


Amúgy meg miért vett be kettőt? Ennek nagyon durva a hormontartalma, nem véletlenül lehet fél vagy talán csak évenként egyszer bevenni. Nekem kb fél évig pontatlan volt utána a ciklusom...

2015. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

és mi lenne ,ha meglátogatnátok egy nődokit is???

esetleg ő ért is hozzá ,mert már látott ilyet

és

utána görcsölnétek felváltva

2015. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 opened paradise ***** válasza:

Küldöm az energiát és nem lesz,nyugi. Egy hónap múlva utalhatsz a számlámra :D

Amúgy komolyra fordítva:

Nyugodj meg,nem valószínű,hogy gebasz van.

2015. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Olyan gyógyszer amiben ketto tabletta van es igy kell bevenni. Hat beszereztuk, csak akarni kellett, meg könyörögni h kiadjak
2015. jan. 6. 23:07
 17/36 anonim ***** válasza:
Lehet meg se fog jonni, sok minden van abban a tabletaban es azert hamar bevette, inkabb nagyobb az eselye, hogy nem leszel apa, mint hogy az leszel. A legbiztosabb az lenne ha elmennetek egy nogyogyaszhoz, de latom szulok nem fogadnak valami jol. Majd csinaljatok egy tesztet 1 het mulva, ha meg nagyon izgultok es akkor elvalik. Aztan vegso esetben abortusz is lehet, de hogy erre a pontra eljussatok szerintem eleg csekely az esely. Velunk is volt mar ilyen, haromszor is es meg most sem vagyok apuka (remelem).
2015. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Feltehetően túlreagáljátok a dolgot, de ilyenen szinte mindegyikünk átesik. Egyébként meg még az is elképzelhető, hogy a leendő nagyszülők (némelyike) örülne egy unokának.
2015. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Szulokkel jo a viszony meg de most egy ilyen utan a helyükben nem lennek mar barátságos az biztos. Nőgyógyászhoz nem akar menni a barátnőm semmiképp, olyanokat olvastunk h sokaknak egy baleset is eleg volt es a tabletta se segített amit egybol utana vettek be. Es ezert retteg a barátnőm nagyon:/
2015. jan. 6. 23:12
 20/36 A kérdező kommentje:
Ki hart h most örülnének unokanak, meg tanulunk:/
2015. jan. 6. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!