Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire keszuljek fel ha 17...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire keszuljek fel ha 17 évesen apa leszek?

Figyelt kérdés
Sajnos megtörtént a baleset, kilyukadt az óvszer az oldalan. De mi ezt sajnos későn vettük észre, semmi szokatlant nem ereztunk közben, nem is gondoltuk h megtörténik, soha nem volt meg ilyen velunk eddig. másnap a a balestlet utan 25 órával bevett a barátnőm egy esemény utáni tablettát majd re 12 órával egy másikat. Akkar nagyon izgultam 3 napig alig ettem étvágyam se volt emiatt csak a neten olvasgattam történeteket hasonlo helyzetekrol. Most próbálom nyugodtan kezelni a dolgokat, napok ota nyugtattam magam h csak nem lesz ebből semmi. De most mar ugy latom h a legjobb az ha felkészülök arra amire nem akarok. Baratnomnek a gyógyszer bevétele utáni. napokban görcsölt a hasa ami nyugtatott mert 1 hétre ra kellet volna megjonnie neki. De most ott tartunk h 2 nap múlva kene megjonnie neki de a görcsölés mar tegnap es ma se volt,elmult. Nrm latjuk jelet annak h meg akarna jonni es a barátnőm rettenetes izgul mar. Nem tudjuk hogyan tovabb, elmondjuk-e a szülőknek? Akik nagyon szigoruak es soha nem gondoltak ilyenre, es ezek utan biztos h nem lathatnank egymast. Nem lehetünk szülők 16-17 évesen. Soha nem gondoltunk ilyenre es a stressz egyre csak fokozódik.

2015. jan. 6. 23:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
Szopi
2015. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
28%
hahahaaaa azszép.
2015. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
55%
Keress sok pénzt!!!!
2015. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
67%
Szúrós tekintetekre...
2015. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Létezik abortusz is, ennyire nem kell parázni.
2015. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
szóval jól értem, két nap múlva kell megjönnie és ti már most aggódtok? :D majd akkor féljetek ha késik. volt hogy egy partneremnek 10 napot késett és még ez se túl extrém. na akkor mondjuk aggódtam :D de neked nem kell
2015. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

2 eseményutánit vett be egy nap alatt? Tudod az nem tic-tac amit csak úgy kapdoshatsz befelé.

Szinte 100%, hogy nem terhes amúgy, de a gyógyszernek még lehetnek melléghatásai. (amúgy honnan szerzett 16-17 évesen 2 eseményutánit és honnan volt rá pénze?!).

Elég kétségbevonható történet ez...

2015. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 aladar12 ***** válasza:
inkább beszéljetek a szüleitekkel, minthogy terhes legyen a csaj és 9 hónap múlva hopp egy unoka. meg fogják érteni.
2015. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Minek vett be 2 esemény utáni tablettát? Ti normálisak vagytok? Az nem fajdalomcsillapito, amit egymás után kapkod be az ember!

1. A barátnôd nem terhes

2. Az esemény utani tabletta elegge hat a hormonokra. Fôleg 2. Ne csodálkozzatok ha görcsöl.. Okoskak

2015. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Ha stresszel a leányzó, amiatt akár egy hetet is csúszhat a menstruáció... Ha bevette az esemény utáni tablettát nem lesz gond, egy kilyukadt gumi se feltétlen jelent azonnali terhességet.

Ha 8 nap múlva se jön meg vegyetek terhességi tesztet, utána lehet beharangozni. De nem lesz gond

2015. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!