Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdjem szedni vagy ne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdjem szedni vagy ne?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, szexuális partnereimet nem váltogatom. Eddig óvszerrel védekeztünk a párommal. Most voltam nőgyógyásznál hüvelygombával. Azt mondta, hogy az óvszer miatt kaphattam el, mivel valamilyen kutatások kimutatták, hogy az óvszerek síkosítója gomba spórákat tartalmaz. Felírt nekem Belara fogamzás gátlót, anélkül, hogy megvizsgált volna. De félek a mellékhatásaitól, most is fogyókúrázom. A szüleimmel is megbeszéltem, de rám bízzák a döntést. Nem szeretnék meghízni, se azt, hogy depis legyek, viszont havonta visszatérő hüvelygombát se. Elkezdjem szedni?
2010. febr. 2. 20:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ne haragudj, de nem vásárolnám meg azt a két dobozt, mert ha nem válik be és egy hónap után váltanom kell, akkor a nyakamon marad. Mekkora kárt tehetek magamban, ha egy dobozt beszedek és utána elmegyek a házi orvosomhoz, hogy küldjön vérvételre, vagy vizsgáljon meg?
2010. febr. 3. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!