Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdjem szedni a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdjem szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
barátommal 4honapja vagyunk együtt hétvégén vesztettem el vele a szüzességem. sajnos az ovszert nem birja mert egyszerűen begörcsöl ha felhuzza és nem élvezi vele a dolgot.(neki nem az első alkalom volt) az lenne a kérdésem h elkezdhetek e szedni fogamzásgátlót, mivel 15éves vagyok és nemtudom mennnyire lesz tartós a kacsolat. mertha esetleg pl 1 honap mulva vége lenne(NEMAKAROM) akkor meg kár lenne elkezdeni szedni ilyen fiatalon,nem? előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat
2009. szept. 14. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, én nem ajánlom, mert elcseszel a szervezeteddel, mert még fejlődésben vagy!Majd 3-4 év múlva, ha komoly kapcsolatod lesz! Addig meg használjatok kombinált módszerekt pl. pharmatex termékei+megszakítás, ha a barátod nem bírja gumiban.
2009. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 éves kor alatt szülői beleegyezéssel lehet csak elkezdeni a fogamzásgátló szedését én úgy tudom, tehát anyukáddal kell hogy elmenj felíratni ha szeretnéd. Én azonban nem tanácsolom, mert 15 évesen tényleg elég fiatal vagy hozzá, és mellesleg lehet egy csomó mellékhatása is(gondolom hallottál már róla, hogy pl el lehet tőle hízni). A barátodnak nem lehet hogy ez csak kifogás? Ő hány éves?
2009. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyen fiatalon ne szedj még fogamzásgátlót. ha szexelni akar a barátod ne félj felhúzza majd azt a gumit, védekezés nélkül semmiképp se engedd!
2009. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, nem kifogás. neki sem hiányozna egy gyerek! ő 17ésféléves és van esze! köszi a válaszokat! akkor várok a dologgal addig meg majd kitalálunk vmit:)
2009. szept. 14. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
hüvelygyűrű esetleg?
2009. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne szedj még.Én 18 múltam, most kezdtem szedni és nagyon felborította a hormonháztartásom. 15 évesen még pont hogy fejlődik a szervezeted...Mi több mint másfél éve vagyunk együtt,aztán egy pár hónapja került ez szóba. Esetleg erre a Pharmatex kúpra kérdezz rá, bár azt mondják, elég magas a terhességi rátája.A nőgyógyász biztos tud valamit ajánlani,konzultálj vele.
2009. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ennek a gumis dolognak tényleg nagyon kifogás szaga van...Érdekes. Előbbi voltam.
2009. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!