Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdjem szedni a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdjem szedni a fogamzásgátló tablettát? (Fontos! )

Figyelt kérdés

Most szeretném elkezdeni szedni a tablettát szerdán. Eddig nem volt valami rendszeres a menstruációm(a következő június 27-30 körül jönne meg). Már az első adag tabletta után meg fog jönni a tablettamentes napokban? Vagy esetleg még így elsőre nem rendszereződik be? Azért lenne jó,mert nyaralni megyünk és amúgy pont akkor jött volna meg. Kaptam rá késletető tablettát,de kaptam fogamzásgátlót is. Ne kockáztassak és inkább először toljam el és utána kezdjem el szedni a fogamzásgátlót vagy nyugodtan elkezdhetem szedni a tablettát,mert már elsőre megjön a 21 nap után a szünetben? Nyaralni 30-án megyünk.

Nektek már első adag szedése után megjött? Lépett fel az első hónapokban közti vérzés?

Köszönöm a segítséget! :)


2011. máj. 30. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet elkezdeni, ha megjön a vérzésed. Rendszertelen menzeszre tabit szedni meg elég kétélű dolog.
2011. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát általában 27 és 30-a között jön meg,szóval azért nem olyan rendszertelen,hogy valamikor 2 hét után valamikor meg 4 hét utén jön meg... Most is épp megvan és kb holnap múlik el,ezért szeretném elkezdeni szerdán. Ha így érthetőbb.
2011. máj. 30. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha most megvan, akkor most kezdheted el szedni. Ha holnap múlik el, akkor szerdán már NEM kezdheted el.

A menzesz 1-5. napján kel, de világosan le van írva a tájékoztatóban.

2011. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!