Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A múlt szombaton vettem be az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt szombaton vettem be az utolsó szem Novynette tablettát akkor melyik nap ma vagy vasárnap kell kezdjem a következőt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem ezt szedem, de a betegtájékoztatón (Yadine) az van, hogy 7 nap szünet és 8. nap kell elkezdeni újra. Így még van egy napod, és elvileg holnap kell újra kezdeni. Tapasztaltabbak javítsanak ki, ha tévedek, nem szedek régóta gyógyszert.
2010. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen én is most rákerestem a keresőn és azt írja 8. naptól akkor gondolom holnaptól,köszi még egyszer
2010. jan. 30. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
minden betegtájékoztatóban ez olvasható: 7 nap szünet, és a 8. napon kell bevenni a következőt. ne haragudj, de ezen mi nem világos?
2010. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de eltudok számolni nyolcig én is csak nem volt meg a betegtájékoztató
2010. jan. 30. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!