Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon sürgős!! (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sürgős!! (? )

Figyelt kérdés
A barátnőmmel voltam ma, petting közben éreztem egy csomót a méhszájánál, olyan mintha el lenne "záródva". Már egy hete nem jött meg neki, van hogy védekezés nélkül csináljuk, tudjuk hogy felelőtlenség, de hát fiatalság bolondság... Nem ez a lényeg... A terhesség miatt lehet az a csomó a méhszájnál? Vagy okozhatja stressz is? Tizenévesek vagyunk, egyenlőre nem szeretnénk gyereket:)

2014. nov. 6. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
fiatalság, bolondság, de nem szeretnétek gyereket? jézusom, hogy lehet valaki ennyire felelőtlen. ez már gusztustalan, hogy ennyire bele sem gondolsz, hogy esélyes, hogy egy emberi lény fejlődik benne, egy gyermek növekszik. az ilyenek ne dugjanak már, könyörgöm. és leszavazhatsz, de ez felháborító.
2014. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A ti hülye fejetek miatt lehet csomó a méhszájnál.
2014. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
segítséget kértem, nem lehordást... tudjuk hogy elb*sztuk... vita lezárva, sziasztok, nem vagyok rátok kíváncsi
2014. nov. 6. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de a leírásodból nem az jön le, hogy tudod, hogy elb sztátok... mosolygós smiley a végén, ne nevettess már. amúgy meg, mire számítottál csillagom? buksisimogatásra? védekezés nélkül dugtok, de nem akartok gyereket, tizenévesek vagytok. FUCK LOGIC.
2014. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hacsak nincsen 15 centis ujjad, nem érezhetted a méhszájat...várj még ezzel jó sokat:)
2014. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menjen dokihoz a barátnőd megnézetni
2014. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!