Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek már kicsi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már kicsi lehet az esélye? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel Okt 12.én lefekedtünk és azóta nem jött meg neki vett tesztet negativ lett szerintetek? 3 tesztet vett mind negativ lett védekeztünk gumival! És félünk hogy mi van ha terhes
2014. okt. 24. 09:19
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Nem volt más tünetem, fáradt voltam, de az a menstruáció előtt minden nőnél jelentkezik, plusz a fejfájás is. Ezek főleg akkor erősödhetnek fel, ha nem jön meg rendesen. A beágyazódással kapcsolatban amit írtál igaz, viszont abban a stádiumban már kimutatja a teszt a terhességet. 1 teszt, már a terhesség 2-3 napjában biztos eredményt mutat... Ha terhes lenne, fixre jelezte volna mind3 teszt. (ismét 4-es voltam.)
2014. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
ez már biztos hogy meg kellet volna mutatnia?
2014. okt. 24. 09:46
 13/24 anonim válasza:
Igen, biztos. Szex után 2-3 nappal már biztos eredményt mutat! Minél több idő telik el, annál biztosabbat. Ti már 2 hete voltatok együtt, ha terhes lenne, minden teszt jelezte volna.
2014. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
És az mért van hogy a 10.nap után mutatja ki mert a beágyazodás 7-10 nap? és amig termelödik a HCG hormon
2014. okt. 24. 09:52
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok okoskodni de hogy mutatná ki 2-3 nappal utánna? addig fel sem jút a méhbe
2014. okt. 24. 09:59
 16/24 anonim válasza:

A beágyazódás kezdetétől kimutatja, mert attól a pillanattól ahogyan megfogant, termelődik a HCG. Tehát már a beágyazódás első napjától! A többit már leírtam. :) A heteket amiket megadnak a leírásokban nem kell túlspirázni, ez a terhesség folyamatának ábrázolása. A teszt 2-3 nap után kimutatja!


DE mivel védekeztetek, és mind3 teszt NEGATÍV, így NEM lehet terhes! :)

2014. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Jólvan bocsánat csak nagyon félünk mivel még nagyon fiatalok vagyunk !! és nem tudnánk fel nevelni egy babát :((( már 1 hete ha volt pecsételö vérzése 4 napig
2014. okt. 24. 10:05
 18/24 anonim válasza:
Semmi baj, elhiszem hogy tartotok ettől. Ez egy komoly felelősség. De szerintem ne féljetek, mert nincs miért. Mégis ha igazán el akarjátok oszlatni a kétségeket, menjen el a barátnőd nőgyógyászhoz. Ő majd elmondja nektek, hogy mitől lehet pecsételő vérzés, és megnézi nincs e nőgyógyászati baj. :)
2014. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Pecsételő vérzést okozhat beágyazódás, tüszőrepedés, gyulladás egyaránt...


A teszt ilyenkor még korai, hétfőn reggel csináljatok egy 10-es érzékenységűt első vizeletből, akkor már kimutatja, ha van valami...


#16: a beágyazódás kezdetétől kezd a HCG termelődni, és onnantól kell 2-3 nap, hogy egy 10-es érzékenységű teszt kimutassa!

2014. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kedden megy nögyogyászatra 4
2014. okt. 24. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!