Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy előváladék került...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy előváladék került a kezemre, de azért kicsi az esélye a teherbeesésnek, ugye? :S

Figyelt kérdés

Először barátomat kényeztettem kézzel, így kerülhetett előváladék a kezemre. Aztán behatolás előtt magamat simogattam egy kicsit ott lent, a hüvelybemenettől kicsit feljebb. Végül behatoláskor hozzáértem egy kicsit a barátom nemi szervéhez óvszeren keresztül, és félek, hogy így juthatott be sperma.

Tudom, hogy hülyeségnek tűnik, de most fejeztem be a fogamzásgátló szedését (1 évig szedtem), és most mintha peteérésem lenne, ezért aggódom :(



2013. márc. 19. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is inkább biológia órán figyeltél volna oda, ahelyett, hogy szexelnél...
2013. márc. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem valószínű. kb 0,0001% esélyed lehet rá :)
2013. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második választ:)

Figyeltem biológián. Ettől függetlenül még felmerülhetett bennem a kérdés.

2013. márc. 19. 07:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a valószínűsége.
2013. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!