Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek már kicsi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már kicsi lehet az esélye? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel Okt 12.én lefekedtünk és azóta nem jött meg neki vett tesztet negativ lett szerintetek? 3 tesztet vett mind negativ lett védekeztünk gumival! És félünk hogy mi van ha terhes
2014. okt. 24. 09:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

:-) bárcsak az én barátnőm lenne terhes tőlem...én annyira örülnék neki. <3

de szeretem.


hjjaaaaaaajjjj.... :-)

2014. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Biztos hogy terhes, ő fogja megszülni az antikrisztust.
2014. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nem terhes
2014. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Mikor kellett volna neki megjönnie? Mert a késés még nem ad okot a pánikra. :) Főleg hogy védekeztetek... Ha nem szakadt ki az óvszer, akkor nem nagyon lehet gond. Max késik neki, az pedig több okból lehet ( idegeskedik sokat, front miatt, lelki bajok miatt, hormonális borulás, stb.)
2014. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De vannak tünetei pl nagyon fáradt de az lehet az idegesésgtől még a méha szurkál neki néha! meg volt neki 4 napig pecsételő vérzése nyugtassatok meg !
2014. okt. 24. 09:27
 6/24 A kérdező kommentje:
Október elején kellet volna megjönnie
2014. okt. 24. 09:28
 7/24 A kérdező kommentje:
10-13.a között
2014. okt. 24. 09:30
 8/24 anonim válasza:

Szerintem nem terhes. A tesztek kimutatták volna. Volt vérzése, ez a lényeg. ( esetleg nézesse meg magát dokival, de a váladék is árulkodó. Ha a folyás nem fehér, és nem sárgás, hanem más színű, akkor lehet gombás fertőzés, esetleg felfázás miatt is késhet. ) Anno nekem is volt olyan, hogy hónapokon keresztül csak pecsételő vérzésem volt. De abban az időszakban nagyon stresszes voltam. Később helyreállt.

4-es voltam.

2014. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
ÉS több tüneted is volt?
2014. okt. 24. 09:35
 10/24 A kérdező kommentje:
De azt olvastam hogy a pecsételő vérzés a beágyazódás jele !
2014. okt. 24. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!