Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Komolyan nem értem a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nem értem a mai Tiniket/Fiatalokat?

Figyelt kérdés

Miért olyan nehéz megérteni h ha nem akar terhes lenni nemi betegséget elkapni akkor nincs olyan h csak kicsit teszi be !

Miért nem alapvető h valamilyen módon KELL védekezni!

Szal magyarázzátok már meg miért olyan fontos kockáztatni a terhességet vagy egy betegséget?



2014. szept. 5. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit fáj az neked, hogy a random Gizi a rétről terehbe kúratja magát?
2014. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert marha jó érzés végre gumi nélkül csinálni.

Már nem tini vagyok. :)

2014. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én ezért szedek tabit... 1x amikor bennem ment el a volt barátom heteken keresztül tiszta ideg voltam h mi van h ha terhes lettem. szerencse h nem mert anyu megölt volna xd
2014. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gumival nem jó, nekem személy szerint alig nyújt többet egy recskázásnál, gondolom a lányok sem élvezik annyira.
2014. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem az fáj h Gizi terhes lesz :-D


hanem azt nem értem h miért nem alapszintű dolog ez mindenkinek !

szerintem mielőtt elkezded a szexuális életet ezt mindenképpen át kellene gondolni nem ?


értem én nem a pasiknak nem "olyanjóérzés" de azért van pár más módja a fog.gátlásnak is !

2014. szept. 5. 11:21
 6/14 anonim ***** válasza:
mert minden tini azt hiszi a nagy lázadásban h majd ő megváltja a világot.Szerintem minden tininek át kell esni azon hogy féljen, hú most mi lesz mert ettől lesz tapasztaltabb.Nem akar többet félni tehát nem fog többet ilyet csinálni.Ez a tiltott gyümölcs a felnőtt már tudja mert átélte a félelmet és nem is akar kockáztatni de a tini még nem és meg akarja mind a jót kóstolni aminek rossz következménye is lehet.Álltálába nem lesznek terhesek csak félnek tőle és tanulnak belőle.Az a tipikus a vízbe seggel a falnak fejjel korszak.Aki ilyet nem él át mit fog mesélni.
2014. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Költőnő? ***** válasza:
Mert nem azzal beszélik meg a dolgokat, akikkel kéne, és így a "vak vezet világtalant" tipikus esete valósul meg.
2014. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért fáj, hogy Gizi terhes lesz, mert az ilyen idióták szaporodnak. Gyerek szül gyereket.


Egyébként azért, mert a mai tinik nagy része egy idióta. Rossz nézni őket, komolyan... Azt hiszik, hogyha majd szexelnek, akkor majd felnőttek lesznek, érett emberek. A védekezés meg hát minek? Az nem menő.

Meg a tipikus "zokniban lábat mosni" szitu. Felelősséget meg ugye nem vállalnak.

Én az összes ilyennek kívánom, hogy kapjanak el valami nagyon durva nemibetegséget.

2014. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

talan kezdjuk ott, miert 18+ ami szex???

ittis meg mindehol ez a butasag, aztan 14 evesek siman toljak, akkor miert van ha vmire rakeres az 18+?????

masik az szulok 1 reszenel tabu tema, vagy nem engedik sehova, mert teherbe csak este 10 utan lehet esni! szted az ilyen meg mer kerdezni otthon vmit?

suliba se beszelnek rolla, gondolom az okos szulok meg fel is jelentenek a tanart, sulit...

szoval en erre a ma mar maradi 18+ ra gondolok.

2014. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

a 18+ törvényileg van meghatározva

de spec ezen az oldalon nem tartják be :-)

de ki kell írni...


igen itt a szülő felelőssége kell h legyen elsősorban

nyíltan beszélni erről is felhívni a figyelmet

a suliban a többiek előtt ciki dolog a felvilágosítás bár érdemes lenne azért ezt már 6.tól elkezdeni a gyerekek szintjén és felmenő rendszerben egyre több infóval ellátni a gyerekeket

2014. szept. 5. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!