Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiadják szülő nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiadják szülő nélkül?

Figyelt kérdés

terhességi tesztet szeretnék venni de még nem szeretném elmondani szüleimnek csak ha már biztos hogy terhes vagyok

szóval a terhességi teszt vétele az olyan hogy bemegyek egy gyógyszertárba és mondom hogy ezt a márkát szeretném, odaadják vagy kell hozzá szülő?


2014. aug. 26. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szülő...de mennyi idős vagy ha nem titok?
2014. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
A pontos törvényt nem tudom rá,de szerintem pl.kúton,vagy olyan helyen,ahol önkiszolgáló kassza van,ott nem kell semmi se.
2014. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pl dm be is lehet venni és egész jók
2014. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze,kiadják bárkinek.Nyugodtan vedd meg, de elvégezni csak aktus utáni minimum 14. napon érdemes! Ezt jegyezd meg.
2014. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a rendes válaszokat :)
2014. aug. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!