Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól lehet fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet fogamzásgátló tablettát íratni szülő nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valaki h hány éves kortól lehet Győrben a tiniambulancián szülő nélkül tabit iratni? Szüleim természetesen tudnak róla hogy szexuális életet élek csak mindig akkor van rendelél mikor dolgoznak. 16 éves kortól úgy hallottam lehet egyedül menni de valakinek tapasztalat? 16 vagyok amúgy.

2014. júl. 16. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet szerintem, én 17 voltam. Bár anyum eljött velem, de kint volt be se jött. Mondtam a dokinak mit akarok, megvizsgált, és felírta. Szóval szerintem mehetsz egyedül is.
2014. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16-tól nem kell szülői engedély :)
2014. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösziiii
2014. júl. 16. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
16 voltam, amikor felírta. Barátommal mentem, mert picit paráztam, ezért elkísért, a vérvételre is (nem bírom a vért), simán felírják. (vérvételnél kell figyelni, hogy egy 18 feletti személynek veled kell, hogy legyen!)
2014. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!