Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bármilyennel csinálhatom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármilyennel csinálhatom?

Figyelt kérdés
Itt most a hőmérős dologra utalok,bármilyen hőmérővel mérhetem a hüvelyemet belülről?
2010. jan. 13. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2010. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha Celsius fokra vagy kíváncsi, ne kelvin skálás vagy Fahrenheit hőmérőt használj.


vagy nem erre gondoltál?

2010. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez nem mond nekem sokat inkább az hogy olyannal amivel amugy is a lázunkat mérjük csak nem digitális?:)
2010. jan. 13. 12:31
 4/17 anonim ***** válasza:
A higanyos jobb, de már nem kapható. A digitális is jó, én azzal mértem - de szájban, mert ott kényelmesebb volt. Így is pontos görbét kaptam.
2010. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem pártolom ezt a hüvelyben mérést. Ha mindenáron maghőmérsékletet akar valaki, akkor lehet kapni a gyógyszertárban dobhártyahőmérőt, a gyógyszerész elmondja hogy kell használni. Sokkal biztonságosabb, mint a hüvelyben mérés. Egyébként a köpenyhőmérséklet (amit szájban, hónaljban mérünk pl.) is tökéletes görbék szempontjából. Köpeny és maghőmérséklet között maximum 1 C eltérés lehet, tehát annyira nem oszt nem szoroz. Mivel szinte mindenki hónaljban méri a hőjét így meglepődnének egyesek, hogy milyen magas lenne a maghőmérséklet. Szóval bőven jó ha hónalj alatt méred :) A digitális tökéletes, csak figyelni kell az elemmel, mert akkor csalhat az értéke. :)
2010. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jah és az az 1 C arányos, tehát ha egyik nap a reggeli hőd 35,9 volt hónalj alatt , dobhártyán pedig mondjuk 36,6 akkor másnap is ugyanennyi különbség lesz a két hő között. Görbénél nem is ez számít, hanem ahogy a neve is mondja a formája, hónaljban mérésnél is gyönyörűen látszik, hogy mikor emelkedik meg majd esik vissza a hő. Majd ha most megjön csinálok nektek egy maghőmérsékletes és egy köpenyhőmérsékletes görbét is és megmutatom mennyire nincs különbség közötte :) Ha szeretnétek kisbabát ajánlom még, hogy nézz be a teherbeesés témakörbe, ott rengeteg görbe van fent, és ott is sokan hónaljban mérik :) Na keresek párat és belinkelem :):)
2010. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2010. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Köpeny és maghőmérséklet között maximum 1 C eltérés lehet, tehát annyira nem oszt nem szoroz." Dehogynem, 1 C eltérés épp elég lehet ahhoz, hogy a görbén ne látsszon az ovu.


Hónaljban mérve annyira öszevissza értékeket kaptam midig, hogy csak na. Értékelhetetlen volt. Szóval ha hőgörbe miatt méred, hónaljban semmiképpen se mérd, inkább szájban, vagy mint ahogy az előző javasolta, fülben. Mindig ugyanazon az oldalon.

2010. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2010. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De ha 1 C van közötte, akkor is tökéletesen látszik, mert arányos a különbség. Persze akkor nem, ha egyik nap itt másik nap ott méred, mert akkor tényleg hülyeség jön ki, de ha folyamatosan ugyanazzal méred, akkor ugyanúgy visszaesik a köpenyhőmérséklet is, mint a maghőmérséklet, pont ezért teljesen mindegy, bár ezt azért tényleg kihagytam, hogy egyféleképp mérjük mindig, mert ha kétféleképp mérjük nagyon nagyot lehet csalódni.
2010. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!