Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok van okom aggódni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Utoljára több mint két hónapja voltam együtt a barátommal, és előző hónapban meg is jött, de már két hete késik. Nem nagyon foglalkoztam vele, mert egyáltalán nem volt semmi tünete hogy terhes lennék, most viszont egy kicsit aggódok. Jajj aj, holnap veszek egy terhestesztet. Lehet szerintetek, hogy érzelmi oka van, hogy nem jött meg?

Köszi


2010. jan. 11. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két hét késés már nem hiszem, hogy érzelmi alapú lenne. Szerintem ott már baba van, de ha nem szeretnél akkor kívánom, hogy ne legyen. Majd írd meg mi volt!
2010. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de az sem mindegy védekeztek-e és ha igen mivel?
2010. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sztem csinálj tesztet minél gyorsabban, mert vannak olyan emberek akiknél a szokásos terhességi tünetek(hányás, mellfeszülés stb.) az első pár hónapban sem jelentkeznek, és a menstruációd is függetlenül attól megjöhetett az előző hónapban.De reméljük, hogy nincs nagy "baj"!:)
2010. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mondom en, h nem biztonsagos a megszakitasos " védekezés ". sztem ez baba lesz, mert 2 het azért már sok.
2010. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
100% h terhes vagy nállunk is így volt ...
2010. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szexeltetek, utána megjött azóta nem? lehet a stressz miatt, de vegyél tesztet.
2010. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van akinek megjön, pedig terhes. vegyel tesztet.
2010. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhes. Könnyen késhet akár két hetet is, főleg, ha nem pontos a ciklus. Nekem is játszott már ilyet a vérzésem.
2010. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
játszhat, persze, de ha már volt kockázatos aktus, akkor azért előbb arra kell gondolni. sose értettem ezt a megszakitásos modszert. jolesik aztan idegeskedni??
2010. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na de az aktus óta megjött a vérzése. Elsőre én nem erre gondolnék, hanem arra, hogy ha még középiskolás, akkor valószínű a félévi miatt ideges, ha felsőoktatásban tanul akkor pedig most vannak a vizsgák.
2010. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!