Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Van okom...

Mit gondoltok erről? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta minden férfi megcsalja a feleségét. És nagyon pesszimistán áll a világ dolgaihoz, meg ugy a kapcsolatokhoz egyáltalán. Bár ő azt mondja ez csak a valóság. Én hiszek még igaz szerelemben és abban, hogy vannak olyan családok/kapcsolatok amik jól működnek boldogok és nincs megcsalás.

Azt mondja ő nem csalt és nem is fog megcsalni. De aki így áll hozzá és ez a véleménye, annak lehet hinni? Vagy ez már csak belemagyarázás a részemről?


2011. jún. 6. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
hát ha tényleg ezt mondta így, akkor az elég szomorú, és eléggé természetesnek veszi ez által, ha ő félremegy...
2011. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

mark86


igen! sokan csalják a párjukat,de ha mindenki félremegy körülöttetek az nem azt jelenti hogy ő is így tesz!

sok férfi ismerősöm teszi meg ,nekem is ez a véleményem de vannak kivételek. a férfiak,főleg a fiatalok néha még büszkék is rá. ez tény sajnos de azért mert neki ez a véleménye (nyilván többet ismer mint te és esetleg mesélnek neki ezt-azt)még hűséges marad ha igazán szeretitek egymást.

ne idegeskedj ilyesmin.

2011. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

így akart jópontot szerezni Nálad!

(enyém se csal-én sem csalom. hát csendben vannak ám ilyenek, de ne mondd el neki, hadd érezze, különlegesek vagytok!)

2011. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
neked még vannak illúzióid, neki már nincsenek.
2011. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak egy amolyan közhelyes beszólás volt a férjed részéről, nem kell vele foglalkozni, amig nincs otthon gond kettőtök között.


Én férj vagyok, 18 éve házas, családos, és még sosem csaltam meg az asszonyt, nincs is tervben. Ja, és állítólag még csúnya sem vagyok, öreg sem (39 éves vagyok).

2011. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
75%
szerintem azért van okod aggódni, mert a férjed depresszióra hajlamos és kivetíti a világra a saját borús gondolatait. ez nem vezet jóra, változtatnia kellene a hozzáállásán.
2011. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy depresszióra hajlamos. Sajnos voltak hullámvölgyeink.
2011. jún. 6. 23:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is biztos elgondolkodtatna egy ilyen megjegyzés, de nem kell belelátni dolgokat. Nem kell nyomozni se utána, a megcsalásnak vannak apró kis jelei.
2011. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!