Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves lány vagyok. Fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok. Fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Ne ócsároljatok ,tudom hogy ennyi idősen gusztustalan.

Barátommal 1 éve vagyunk együtt,most került sorra a szex.gumival szerettünk volna védekezni, de lelankad neki egyből.ő ezt mondta is,hogy pszichésen undorodik tőle. Javasolták a pharmatexet megszakításossal,nem szeretnék kockáztatni,úgyhogy ami még a legmegbízhatóbb,az a tabletta. Mivel csak 15 vagyok,és mindenképpen szeretnék védekezni rendesen,egy nőgyógyász felírná nekem ?

Köszönöm.


2014. jún. 20. 12:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Felirathatod de inkább keress olyan partnert akinek nincsenek pszichés gondjai. (EZ AZ!!!!! 18 évesen.)
2014. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

nem értem az emberek hozzáállását a dolgokhoz... 15 éves, szép hogy érdeklődnek a szexualitás iránt, és legalább törődnek a védekezéssel, erre mindenki a torkuknak ugrik...

Gratulálok! Ez a magyar mentalitás!


Szerintem ne szedj még fogamzásgátlót, mert ha jól tudom az felborítja a hormonjaidat, és még fiatal vagy ahhoz, hogy a fejlődésben lévő testedet ilyennek kitedd. pharmatexet meg jól tettétek, hogy elfelejtettétek! Én is felkaptam rá a fejem, de utánaolvasva valakinek vagy nagyon bejön, és évek múlva se lett gyerek, van akiknek meg már első alkalommal becsúszott. Szerintem próbálgassátok a gumival, esetleg vegyetek latexmenteset, más fajtát, színűt, ízűt, de azt tartom a legjobb ötletnek.

2014. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nagyon okos tanácsok,, válts partnert!! Persze, legyél szerelmes másba,mert neki keményen áll egész nap, szuper.

Ne hallgass az ilyen semmitmondó kommentelőkre , ha most próbáltátok először, nem kell megijedni, amúgy megkérdezted tőle,hogy máskor volt nála ilyen vagy csak most nem bírja elviselni a gumit?

2014. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én eddig nemszerettem volna a szexet,kicsit már irritálta őt is hogy ugye kanos,itt a barátnője,aki viszont csak 15.. :/ btw,sosem tudott gumit használni :/
2014. jún. 20. 13:04
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon okos tanácsok,, válts partnert!! Persze, legyél szerelmes másba,mert neki keményen áll egész nap, szuper. "

Nem az a baj, hogy nem áll neki, hanem hogy nem akar gumit húzni, hanem inkább szedetne a barátnőjével tablettát, csak neki gumit ne kelljen húzni!

Kérdezem én, hogy ez a pasi, aki 3 éve már nemi életet él, az eddig mivel védekezett? Gondolom megszakítással vagy az előző partner szedett fogamzásgátlót.

Meg pszichésen undorodik tőle...jaj, ne már! Nem akar gumit húzni és ennyi. Semmi felelősségtudat nincs benne! A saját élvezetét fontosabbnak tartja a biztonságnál. És ezért pszichésen rágörcsöl és lelankad neki. Ha valamivel is felelősségteljesebb lenne, ilyen gondja se volna, az is biztos!!!

Ja, és a barátnője, aki még csak 15 éves, addig rágta neki a fülét, amíg az ugyan még nem akart szexelni, de ő már kanos volt, így hát miért is ne....

Tipikus példája az önzőségnek és a saját vágyainak hajhászására! Na, ezért cserélném le, nem azért, mert hú, egyszer lelankadt neki. Ez bárkivel megesik, de az, hogy valakiben nincs egy cseppnyi önzetlenség, figyelem a másik iránt, vagy felelősség, na az nem mindenkivel esik meg!

2014. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hát az meg elég veszélyes ha csupasz pisztollyal játszatok ,elég az ha nem tudja kikapni időben.

Hát muszáj lesz neki megszeretni a gumit valóban az a legjobb módszer sajnos vagy nem.

2014. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
15-os valaszolo +1
2014. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Figyelj attól is függ,hogy ő megtette-e már!
2014. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ilyen felelősségteljes vagy, de ez hülyeség, amit a barátod mond. Szerintem is csak nem akarja használni a gumit. Ilyen fiatalon meg még ne szedj fogamzásgátlót. Szegény kanos kis barátod még a szexet is rád erőszakolta. Most a fogamzásgátlót akarja. Később mit akar majd??! Lehet, hogy kedvesnek, figyelmesnek , meg mindennek tűnt eddig, de elég kis önző suttyó. Az érzéseidet nem veszi figyelembe! Meg tönkre akar tenni egy 15 éves fejlődésben lévő testet, mert ő lusta gumit húzni!! Kétszer meggondolnám, hogy tényleg vele akarnék-e maradni, hiába szeretném.


Én mindig kikértem anyukám tanácsait is, hiszen ő tapasztaltabb, mint a barátnőim. Szerintem te is nyugodtan fordulj hozzá, hogy mit kéne tenned a kanos barátoddal, hogy hajlandó legyen gumit használni. Egy felelősségteljes édesanya sem örülne ha a 15 éves lánya tablettákat szedne. 18/L

2014. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
már nem azért, hogy védjem a srácot, de nekem se áll fel gumiban
2014. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!