Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves lány vagyok. Fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok. Fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Ne ócsároljatok ,tudom hogy ennyi idősen gusztustalan.

Barátommal 1 éve vagyunk együtt,most került sorra a szex.gumival szerettünk volna védekezni, de lelankad neki egyből.ő ezt mondta is,hogy pszichésen undorodik tőle. Javasolták a pharmatexet megszakításossal,nem szeretnék kockáztatni,úgyhogy ami még a legmegbízhatóbb,az a tabletta. Mivel csak 15 vagyok,és mindenképpen szeretnék védekezni rendesen,egy nőgyógyász felírná nekem ?

Köszönöm.


2014. jún. 20. 12:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is, ha először próbáltátok, honnan tudja a pasid, hogy "pszichésen undorodik tőle" ? Az én barátomnak az elején 2x is lelankadt, és utána fel sem állt, mert szerencsétlen tökre izgult. Aztán mégis sikerült.Ettől függetlenül nem szerettük, és kb. 1 hónap után tabira álltam, de én 17 voltam, majdnem 18. ÚGy tudom amúgy tabit csak 16 éves kortól írnak fel, de ha ez baromság javítsatok ki!!

2014. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Inkább még tanuljál hogy legyen belőled valaki, utána mehet a szex!
2014. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%

:D Figyelj már! Minek jársz valakivel akinek már 15 évesen sem áll fel? Azért mert egy balf.asz te még ne szedjél hormon tabikat. Mondjad neki hogy köttesse el magát ha nem áll fel neki az óvszerben!


Szerintem egyébként egy jóérzésű nőgyógyász ilyen indokkal nem fogja felírni.

2014. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

bizonyos tablettak jok lehetnek, mivel minimalis a hormontartalmuk. de 15 evesen nem biztos, hogy el kellene kezdeni, mert mi lesz akkor kesobb? raadasul idonkent erdemes szunetet tartani a szedesben.


szerintem probaljatok a gumit tovabbra is, a gyakorlas sokat segithet, ne vegye el a kedveteket a kudarc. az, hogy 1 eve egyutt vagytok, jo jel. turelem, kitartas, gyakorlas! :)

2014. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
15évesen . no comment.
2014. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász felírja,természetesen, sőt el is magyarázza ,lehet tud más gyógyszert is ajánlani ,de szerintem sem kell elkapkodni ,próbáljátok még gumival, lehet, hogy csak a kezdeti stressz ,de az elmúlik és akkor lehet minden simán fog menni.
2014. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
En vagyok 15 ,o 18 :/ es mar 3 éve él nemi életet,tényleg nem csak az izgulás miatt:/
2014. jún. 20. 12:50
 8/26 anonim ***** válasza:
69%
hogyan el 3 eve nemi eletet, ha 1 eve vagytok egyutt es mostanaban lett volna az elso neked? :)
2014. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha engem kérdezel, inkább válts pasit!

Jó duma ez a pasinak, hogy jaj, én nem szeretem a gumit, meg még rá is tesznek egy lapáttal, hogy még a kedvüket is elveszi és lelankad neki. Jaj, hagyjál már. Egy normális, értelmes, felelősségteljes pasinak nem jelent gondot a gumi! Mert mi a rosszabb? Felhúzni azt a sz...ros gumit, vagy gyereket csinálni 18 évesen egy 15 éves csajnak? Így kell hozzáállni. Ha ez neki nem megy, akkor inkább keress egy felelősségteljesebb pasit!

És a fogamzásgátlót én még neked 15 évesen abszolút nem ajánlom. Inkább 2-3 év múlva, ha annyira ragaszkodsz hozzá.

A Pharmatex-et meg inkább hagyd a fenébe, mert az mellett nagyon könnyű terhesnek lenni. És ha még állandóan meg is kell szakítani, akkor abban mi az élvezet, szerintem semmi?!

Akkor inkább használjatok gumit, és abban végig lehet csinálni, véd a terhesség és a nemi betegségek ellen is. Az egyik legjobb és legbiztonságosabb módszer a terhesség ellen!

2014. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Lehet fáradtságtól is, hiába él három éve szexuális életet,ilyen mindenkinél előfordul,teljesíteni szeretne nálad.
2014. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!