Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 19 évesen el lehet intézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen el lehet intézni egy abortuszt, szülők tudta nélkül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 10:12
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Ha anyagilag nincs rá módod (megfelelő mértékben), akkor elfogadják az abortuszkérelmet. Az érettségi viszont nem lenne indok, mert örökbe adhatnád. Tehát meg kell majd indokolnod az abortuszkérelmet, és érvelned amellett, hogy miért kéne elfogadniuk az indokaidat.


Egyébként félretéve a másik válaszolóval való stílusomat, te még semmi olyat nem mondtál nekem ami feljogosítana, hogy durva hangnemet használjak veled, így csak érdeklődve, ténylegesen nem számonkérésként, hanem csak kíváncsiságból kérdezem, hogy: Miért nem jó az, ha megszülöd a gyereket és utána örökbe adod? Természetesen lehet úgy is, hogy örökbefogadásig nálad marad, de úgy is, hogy kapásból mikor az irodával beszélsz, utána rájuk bízod, hogy vigyék el egy gondozóba amíg nem találnak neki szülőt.

2014. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
96%

Tessék, te "családjogi ügyvéd":

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Olvasgassál.

2014. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 Költőnő? ***** válasza:
90%
Sztem terhesség elején nagyon nagy érzéketlenség és lelketlenség erre kérni egy terhes nőt.
2014. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Ha ennyire érdekel több kérdezőt is akkor leírom hogy már a terhesség gondolata is rossz érzést kelt bennem, mert egyáltalán nem érzem magam elég felelősnek egy gyermek kihordására és lelkierőm sincsen ugyanis édesanyám 3 hete halt meg, az összes bevétel a temetésre fog elmenni nem pedig arra hogy orvoshoz járjak ÚGY hogy 2.típusú cukorbeteg vagyok így orvos nélkül elég kockázatos lenne, iskolában terhesen járni. ( Nem beszélve arról hogy hogyan néznének rám a tanulók/tanárok!) És ha lenne lehetőségem kihordani, akkor semmi pénzért nem adnám oda a saját gyermekemet, hogy más nevelje fel! Remélem kielégítő választ adtam.
2014. máj. 25. 21:35
 55/57 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Nem kell szülői beleegyezés, és semmi ilyesmi. Nem tartanak bent egy hétig, reggel 8ra kell menni éhgyomorral, előkészítenek, megcsinálják, és 14kor már haza is mehetsz. Ez persze egy nap hiányzást jelent a suliból, szóval valamilyen igazolásról gondoskodj ;)
2014. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
96%
10-es válaszoló vagyok. Már nem tudok kiigazodni azon, hogy ki mit írt, de nem kell "nyomós" indok ahhoz, hogy engedélyezzék az abortuszt. 12 hétig van rá jogod! Én tudom, nekem volt. A családsegítő nő nagyon kedves volt, együttérző, nem is nagyon kérdezgetett, látta rajtam, hogy így is nehéz, nem akarta belőlem kicsikarni jobban és jobban, hogy miért döntöttünk így. (Nekem ráadásul nem is anyagi gondjaim voltak, egyáltalán nem mennek bele a pénz témába.)Szóval olyan nincs, hogy ne végeznék el a 12. hétig. És igen, lelkileg nagyon megvisel. Fizikailag nem fáj, altatásban végzik, utána vérezhetsz pár napig. És NEM rakják össze, és mutatják meg, ezt a hülyeséget! És az sem igaz, hogy később nem fogsz tudni emellett teherbe esni.
2014. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Költőnő? ***** válasza:
90%
Pontosan. Éppen ezért írtam, h az örökbeadás csak egy elméleti alternatíva sok esetben.
2014. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!