Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 19 évesen el lehet intézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen el lehet intézni egy abortuszt, szülők tudta nélkül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 10:12
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%

Minek kellene 1 hétig bent feküdni?

Előtte nap bemész, kapsz tágítót, következő nap reggel műtét, aztán ha nincs gond, délután mehetsz haza.


Bár nem értem, miért kell egy ilyen dolgot eltitkolni. Ha nem a te hibád volt a dolog, akkor gondolom a szüleid is megértik. Ha meg felelőtlenül szexeltél, és ez lett az eredménye, akkor nem árt, ha kapsz egy kis fejmosást...

2014. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Anyukám nem él, apukámmal pedig nem a legjobb a viszonyunk. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. máj. 25. 10:32
 13/57 anonim ***** válasza:
11%

Én csak ennyit tennék hozzá:


[link]

2014. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem kell egy hetet benn feküdni. Ha első; max két nap a tágítás miatt. Másnap műtét, délután már mehetsz is haza.
2014. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
8%

Már nem azért, de ha felelősségteljes ember lenne, most nem kéne abortuszra mennie.

Egyenként szakítják le a magzat ujjait, aztán végtagjait, majd a fejet, aztán kikaparják belőled, a nővér összeilleszti a darabokat, hogy megnézze, nem-e maradt benned valami, mert az súlyos gyulladást okozhat, és az összeillesztett magzatot megmutatják neked.

A suliban végig nézettek velünk 1 abortuszos videót a méhen belül. Hihetetlenül kegyetlen és megrázó. Mindenki sírt, volt, aki nem bírta és elment hányni. A videó után egész nap mindenki csak ült magába roskadva, a nagyarcok sem hülyültek már. Én napokig enni sem bírtam.

Az abortusz gyilkosság és a legszörnyűbb dolog, amit 1 nő művelhet.

Ha olyan felelőtlen voltál, vagy esetleg baleset történt, amiről nem tehetsz sem te, sem a párod, szüld meg a gyereket és add örökbe.

2014. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
14%
Ja és nem mellesleg az abortusz elég fájdalmas. Nem csak a léleknek.
2014. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 Költőnő? ***** válasza:
85%

Altatásban h fájna...

Ne stresszeld a szerencsétlen pls. Ilyet is csak azok bírnak mondani, akik még nem voltak hasonló helyzetben. Hiába, kíbicnek semmi sem drága....

2014. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy, semmi köze ehhez a szüleidnek! Apád meg gondolom nem fog random berontani a nődokihoz, hogy "a gépen" nézzék meg, volt e abortuszod.
2014. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
14%

De ha egyszer így van, ha stresszes ha nem, ez az igazság..

Egyébként altatásban nyilván nem fáj, de az is megviselő.

2014. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 Költőnő? ***** válasza:
71%
Az meg épp eléggé szar ilyen megmondókapitányok nélkül. Elég szar sztem h megpróbálod elérni h még szarabbul érezze magát...
2014. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!