Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem lehet baj belőle ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet baj belőle ugye?

Figyelt kérdés
Két hete szedem a jasminelle nevű fogamzásgátlót és az van ráírva hogy az első naptól véd, hogyha a menstruáció első napján veszem be.Én ígyis vettem. És tegnap voltam először együtt a barátommal gumi nélkül, de nem élvezett belém. Viszont barnázásom volt, de orvos szerint ez normális. Nem lehet ebből baj ugye?? nem lehetek terhes?
2009. dec. 29. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értem hogy mi a kérdés? mi mást mondhatna neked bárki is mint ami a betegtájékoztatóba van írva???
2009. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben csak én szeretnék biztosra menni mert elég aggódós tipus vagyok. lécci írjatok:S
2009. dec. 29. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
nem élvezett beléd de az előváladékba is van sperma és az egyik bnőm rendszeresen szedte a tabit mégis terhes lett (nem rémisztés ként csak tájékoztatás céljából irtam de ijen nagyon ritkán lehet szóval nyugi:P)
2009. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha azt irja, akkor ugy is van. nyugi.
2009. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem
2009. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

nyugodj meg:) tuti nemlehet semmi bajod mivel már 2 hete szeded... ha nem az első naptol kezded el szedni akkor is 7nap után véd... te pedig ezt már túlhaladtad.:)

a barnázás pedig a gyógyszer hatás... és is barnáztam tőle kb a 17.napon... ez tök normális az első 3 hónapba:)

Nyugidj meg :)

19/l

2009. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13:19

A barátnőd is ugyanezt a jasminellét használta, és attól esett teherbe?????

Jó lenne tudni:(

2010. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!