Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bizonytalan vagyok. A tabim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok. A tabim betegtájékoztatóján azt írja, hogy a bogyót KEVÉS vízzel kell bevenni. ASzerintetek lehet baj belőle? Ugye csak én parázom túl? Ne szóljatok le légyszi.

Figyelt kérdés
A probléma az, hogynkem több (4-5) korty víz kell (fél pohár) hogy lenyeljem bár pici a bogyó mégis.
2010. jan. 9. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy. nyugodj meg. azért 1 litert ne igyál meg rá:)
2010. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:) oké max egy fél pohárral.

De ha nincs jelentősége akkor iért írja a betegtájékoztatóban?

2010. jan. 9. 22:38
 3/11 A kérdező kommentje:
miért
2010. jan. 9. 22:38
 4/11 anonim ***** válasza:
tényleg lényegtelen a víz mennyiség. de azt hiszem és remélem nem mondok butaságot, minél kevesebb vízzel veszed be annál gyorsabban szívódik fel, ezért javasolják a kevés vizet. ha tévedek, valaki mindjárt úgyis kijavít:)
2010. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azért, mert a H2O képlet alapján, az O szerephez jut, mint a punci megjelenítése és ha túl sok O van, az több kis ondót eredményez (jobb esetben), ergó könnyebben leszel terhes. tehát ezért kell kevés vízzel, mert különben terhes leszel.


bocsánat :D :D

2010. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ettől most nem lettem nyugodtabb...
2010. jan. 9. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy mindegy. én víz nélkül veszem be. tudod, az O-k miatt.
2010. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jobban véd a tabi víz nélkül? ez ugye butaság?
2010. jan. 9. 23:08
 9/11 anonim ***** válasza:

az :D


mivel a gyomrodba kerülve az ott lévő savak meg nemtommik, mivel nem vagyok biológus meg orvos meg ilyesmi, elkezdik lebontani. tökmindegy, h mi van még ott, mindent lebontanak meg beépítenek, ami kell. a kevés víz az egy csomó gyógyszerre rá van írva. mint a buta amerikaiaknak, hogy vízzel vedd be, mert még megfulladsz és beperelsz minket. ennyi, mars kiszáll.

2010. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösz mars:)
2010. jan. 9. 23:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!