Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lesz semmi bajom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lesz semmi bajom belőle? /bövebben lent/

Figyelt kérdés
ma vesztettem el a szüzeségem olyan háromóra fel. nem volt nálunk gumi szoval a nélkül csináltuk.. de nem sokáig berakta, egy olyan 5percig csináltuk majd kivette mert hát ugye semmi védelem nem volt. majd egy kicsit szájjal kényesztettem majd megint berakta egy olyan 5-6 percre.. utána kivette és szájjal elégitetem ki.. most az lenne a kérdésem, hogy ugye most ennyi ideig hogy bennem volt védekezés nélkül nem leszek terhes meg semmi ugye?? elég tapasztalatlan vagyok e téren mivel ma vesztettem el a szüzeségem.. a másik kérdésem az lenne hogy mért nem fájt mikor átszakadt?? monjduk jo hogy nem fájt, csak azt hallottam hogy fáj mindnekinek az első.. bocsánat a sok kérdésért elég izgatott vagyok hogy beléptem azok közé akik élnek nemi életet. :) köszönöm a válaszokat. 18/L
2011. júl. 21. 21:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Mi a f@sznak kefélsz gumi nélkül? Elsőre? Ha 18 évig tudtál várni igazán kibírhattad volna még 10 percig amig a srác leszalad a sarki boltba. Remélem terhes leszel. Húde megérdemelnéd.
2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
Teherbe eshetsz mivel van előváladék amitől megtermékenyülhetsz de én ezt 14 évesen tudom .... A fájdalomról nem tudok semmit
2011. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Márk 94 válasza:
47%
Kedves :) Attól hogy 5-6 percig benned volt nem hiszem hogy teherbe esnél v agy bármi lenne!8ha mégis akkor ő volt a béna )
2011. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

nekem sem fájt, és még csak nem is vérzett, ez nem mindenkinél jelentkezik :)

egyébként nagyon-nagyon kicsi esély van rá, hogy terhes lehetsz, de eléggé elenyésző

24/L

2011. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Kevés rá az esély
2011. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

18 éves vagy... és nem voltál képes utánanézni annak, hogy pl létezik egy olyan nevű váladék a férfiaknál, hogy előváladék. Abban lehetnek spermiumok, szóval SIMÁN lehetsz tőle terhes. Annyi eszed meg nem volt, hogy ELŐTTE nézz utána a dolgoknak.

Sokat sportolsz? Mert akkor lehet, hogy már korábban átszakadt a szűzhártyád, azért nem fájt. Vagy egyszerűen kellőképpen fel voltál izgatva, és azért nem fájt.

2011. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz terhes, az meg tévhit, hogy mindenkinek fáj az első... van akinek igen, van akinek nem...
2011. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
egy az hogy mondtam neki mennyen le venni gumit de állo pénisszel nem akart.. a másik meg minderől tudtam átnéztem mindent és tudom hogy van elő váladék.. nem értem mért kell ijen lekezelöen válaszolni..
2011. júl. 21. 22:05
 9/39 Márk 94 válasza:
51%

Jahh és az előváladéktól is lehetsz ha van benne ivarsejt!!!!

Biológia ? ;)

2011. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Márk 94 válasza:

Fájni nem bizos hogy fájnia kell!

Ha spriccelt valamit akkor kezdj aggódni ha nem akkornyugodt lehetsz

2011. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!