Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lesz semmi bajom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lesz semmi bajom belőle? /bövebben lent/

Figyelt kérdés
ma vesztettem el a szüzeségem olyan háromóra fel. nem volt nálunk gumi szoval a nélkül csináltuk.. de nem sokáig berakta, egy olyan 5percig csináltuk majd kivette mert hát ugye semmi védelem nem volt. majd egy kicsit szájjal kényesztettem majd megint berakta egy olyan 5-6 percre.. utána kivette és szájjal elégitetem ki.. most az lenne a kérdésem, hogy ugye most ennyi ideig hogy bennem volt védekezés nélkül nem leszek terhes meg semmi ugye?? elég tapasztalatlan vagyok e téren mivel ma vesztettem el a szüzeségem.. a másik kérdésem az lenne hogy mért nem fájt mikor átszakadt?? monjduk jo hogy nem fájt, csak azt hallottam hogy fáj mindnekinek az első.. bocsánat a sok kérdésért elég izgatott vagyok hogy beléptem azok közé akik élnek nemi életet. :) köszönöm a válaszokat. 18/L
2011. júl. 21. 21:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
64%
Bakker 16 éves korom óta élek nemi életet,most vagyok 19,és életemben összesen 2x használtunk gumit a barátommal.A megszakitásos módszert alkalmazza,és soha nem volt még semmi bajom belőle...
2011. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
nem drága a terhességi teszt...
2011. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Állj, állj állj. Azért attól is függ, hogy a menstruációjának melyik szakaszában van.

Kérdező, ha a ciklusod 14. napja körül volt, akkor lehetsz terhes bár nincs rá sok esély, kicsi mégis van.

(Sokaknak úgy sem jön össze évekig hogy peteéréskor a fiú beleélvez a lányba) Ha nagyon az elején vagy végén voltál a ciklusodnak tehát lassan megjön, vagy nemrég múlt el akkor szinte biztos nem vagy az.

2011. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Meg fogsz halni!
2011. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
18 évesen nem tudsz helyesen írni, az egy dolog, dehogy a szexhez is hülye légy! Gratulálok.
2011. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
XD ....
2011. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
terhes nem leszel csak majd kis patkány kölykök fognak potyogni a testedből és majd csak úgy tod megölni őket ha 7,89975 liter patkánymérget a szájukba öntessz szólj a barátodnak hogy majd segítsen mert a patkány terhességnél rosszabb nincs.
2011. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes! nyugi
2011. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

gusztustalak kommentáró íroknak kiváncsi lennék a pofájukra, undorítóak vagytok! az ember be van pánikolva és akkor itt patkány gyerekek születne.. te vagy egy jó nagy patakany okos gyerek vagy ;)

a normális válaszokat köszönöm, ma reggel megjött szoval nyugidt vagyok :)

2011. aug. 7. 20:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!