Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet gond belőle? Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gond belőle? Bővebben lent (? )

Figyelt kérdés
a léyneg h egy hónapja őj foggátlót szedek, de ugyan az van bennev is azt mondta adokim, hgy ugyan az a gyógysze mint amit eddig szedtem, csak más a neve, de ugyan az van benne, mitn az előző gyógyszerben... a lényefóg, hogy, nem mondta h kell kiegészítő védekezés... és mi nem ishasználtunk kiegédzítő védekezést... lehet gond??
2011. júl. 12. 22:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
44%
szerintem előbb tanulj meg írni...aztán kérdezz
2011. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézz rá a kérdésedre,igen,nagy a gond.
2011. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
lesz*rom! a kérdésere válaszoljatok, am meg tudok foggalmazni, de fáradt avygok most ehhez ...
2011. júl. 12. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Fáradt vagyok felelni.
2011. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
boccs, már, ne h már neked álljon feljebb... én szerettem volna NORMÁLIS választ kapni a kérdésemre és te vagy ti nem tudtatok válaszolni enynit a normális értelmes emberekről... ennyiből látszik,hogy mennyire foglalkoznak egymással az emberek...egy nagy sz*r az egész ...
2011. júl. 12. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a gond,hogy elvárod.Nem várhatod el,vagy ha már elvárod,legalább szedd össze magadat arra a két mondatra és írj helyesen..
2011. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a kérdésed egyes szavain kívül még azt sem értem, hogy miért nem kérdezted meg a dokit előre... de biztos szólt volna, ha kellett volna valamire figyelned pluszban, meg ha másik gyógyszer lenne, akkor úgy tudom a menstruáció első napjától kéne szedned ezt is, úgyhogy azt biztos mondta volna...
2011. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy szedjem ugyan úgy,menstruáció után... mert ugyan az a gyógyszer, thát ugyan azok a ható anyagok vannak benne amik az előző gyógyszerben voltak amit szedtem... meg nem mondott semmit, hogy kellene vmi
2011. júl. 12. 22:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gond.
2011. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nem tudom a választ de olyan idegesítő, amikor azt írják, h tanulj meg előbb írni. most komolyan feltételezitek h nem tud? nyilván nagyobb baja van az írásnál, hagyjátok már. amúgy ha nem tudtátok elolvasni ti vagytok analfabéták
2011. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!