Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet belőle gond? (gyógyszer)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle gond? (gyógyszer)

Figyelt kérdés
Eddig mindig minden este 8-kor vettem be a fogamzásgátlómat, de tegnap elfelejtettem és ma reggel fél 11 kor vettem be. Még nem szexeltem azóta. Lehet ebből nagy gond ha nem használok kiegészítő védekezést, vagy inkább menjek biztosra?
2010. szept. 12. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel több, mint 12 óra a késés, ezért használj kiegészítő védekezést egy hétig!!
2010. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán ne szedj fogamzásgátló gyógyszert! Rettenetesen ártalmas az egészségedre.Használj óvszert vagy a pasid húzza ki mielőtt elmegy. Tudom most azt gondolod, hogy a dokid azt mondta h ezek már olyan modern meg kis hormontartalmú készítmények h nem okoznak gondot. Persze h nem , neki! Abból a jutalékból jár Balira meg Dubajba amit a gyógyszergyártó cég kidob neki a fogamzásgátlóból amit te beszedsz.Egyébként nagyon egyszerű letesztelni.Menj be a biztosítóhoz és mondd h életbiztosítást akarsz kötni. Ekkor a biztosító kitöltet veled egy egészségi nyilatkozatot hogy felmérje a kockázatot, mekkora az esélye h t6e megbetegszel és meghalsz. ( Mert neki akkor kell majd fizetnie , amit ő nem szeret.) Ezért úgy állapítja meg a díjadat valószínűség szerint.Ezen a nyilatkozaton kérdéseket fog feltenni neked. Az egyik ilyen kérdés hogy szedsz-e fogamzásgátlót. Szerinted miért?
2010. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18.10-es neked aztán van eszed,húzza ki a pasija mielőtt elmegy??Uhhh,hát igen van abban igazság hogy az ilyen hormonkészítmények nem e legmegfelelőbbek a szervezet számára,de ha a nem szeretne az ember lánya teherbe esni akkor ott van az óvszer,vagy egyéb fog.gátlók,mint pl. a tabletta.Én úgy gondolom hogy a mai fog.gátló tabletták mellett ha valaki normálisan szedi,nincs hányás-hasmenés,akkor a terhesség kizárt!!Különben is a fog.gátlóknak köszönhetően van akinek megszépül a bőre,beáll a menzesze...stb. A legfelelőtlenebb akkor lennél ha megszakításos módszerrel védekeznél.Próbáld meg azt hogy telódon beállítasz emlékeztetőt,vagy fürdőben felírod tükörre szemcerkával hogy bogyó!!:D
2010. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krissz93 ***** válasza:
A Legutolsónak: az utolsó mondatod nagyon édi volt :D
2010. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok: a "húzza ki nagyokos". Tájékoztatásul közlöm, hogy 13 éve nem engedem a páromnak, hogy fogamzásgátlót szedjen és a coitus interruptus-t(kihúzás) alkalmazzuk.Egyszer sem lett nem kívánt terhessége.Mielőtt közölnéd hogy biztos meddők vagyunk, szólok hogy van egy gyerekünk. Szerintem pedig akkor lennék felelőtlen ha hagynám hogy hormonokkal bombázza a szervezetét csak azért hogy nekem kényelmesebb legyen. Képzeld el van egy olyan dolog amit önkontrollnak vagy önuralomnak hívnak. Na az nálam működik.... :)
2011. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!