Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lesz semmi bajom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lesz semmi bajom belőle? /bövebben lent/

Figyelt kérdés
ma vesztettem el a szüzeségem olyan háromóra fel. nem volt nálunk gumi szoval a nélkül csináltuk.. de nem sokáig berakta, egy olyan 5percig csináltuk majd kivette mert hát ugye semmi védelem nem volt. majd egy kicsit szájjal kényesztettem majd megint berakta egy olyan 5-6 percre.. utána kivette és szájjal elégitetem ki.. most az lenne a kérdésem, hogy ugye most ennyi ideig hogy bennem volt védekezés nélkül nem leszek terhes meg semmi ugye?? elég tapasztalatlan vagyok e téren mivel ma vesztettem el a szüzeségem.. a másik kérdésem az lenne hogy mért nem fájt mikor átszakadt?? monjduk jo hogy nem fájt, csak azt hallottam hogy fáj mindnekinek az első.. bocsánat a sok kérdésért elég izgatott vagyok hogy beléptem azok közé akik élnek nemi életet. :) köszönöm a válaszokat. 18/L
2011. júl. 21. 21:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

lehetsz terhes, de ritka hülye vagy, ha nem akar lemenni gumiért meg lerugdosod


azért írunk ilyen lekezelően, hogy érezd mekkora hülyeséget csináltál

ha a faszid nincs észnél legalább te legyél!!!

18 f

2011. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
72 órást vegyél be.
2011. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

72 orást vegyél be ha nem akarsz gyereket.Ezért neked kell menni és neked nem áll, hogy megvedd, tehát nincs ok.

Persze más kérdés ha kell a gyerek, mert azt vedd ugy hogy megvan.

2011. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Márk 94 válasza:
Vagy menj el holnap nögyogyászhoz
2011. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
és mit csinál holnap a nögyogyász? FELIRJA A 72ORÁST.
2011. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
Ha még nem vettél be tablettát, szerintem ne is tedd meg :) nem azt mondom hogy biztos hogy nem estél teherbe, de ez ennél az esetnél valószínűtlen, majdnem olyan mintha megszakítós módszerrel védekeznétek (ami egyébként másoknál annyira beválik, ha jól csinálják, hogy évekig nem esik teherbe, de azért biztosabb az óvszer), olvass utána a neten dolgoknak vagy ülj le a nőgyógyászoddal beszélgetni. Én is rengeteget aggódtam ilyeneken az elején, de ne félj, a lényeg hogy megnyugodj és át tudod gondolni a dolgokat. ha nagyon aggódsz vedd be a gyógyszert, de felesleges szerintem. Ráadásul a gyógyszer eléggé tönkre teszi a szervezeted, nálunk egyszer kiszakadt a gumi és mivel hónap közepén voltam be kellett vennem a bogyót nem volt kellemes. Egyébként aszerint is dönts hogy hol vagy a ciklusodban. A barátoddal meg ülj le beszélni mert az nem normális ha ezt mondja neked az első szexnél :)
2011. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
Ja igen és az előváladék akkor tartalmaz nagy mennyiségű spermát, ha előtte már elélvezett a barátod, mert a húgycsövében maradhat sperma.
2011. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
azüta még midnig nem jött meg vasárnap kellet volna
2011. aug. 6. 20:42
 29/39 anonim ***** válasza:

...

Az okos ember más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye semmiből.


Döntsd el melyik szeretnél lenni, és ahhoz képest éld a jövőben a nemi életedet.

2011. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Szerintem azok, akik itt osztják folyton az észt, hogy miért csinálja gumi nélkül, meg hogy megérdemelné stb, azok még sosem szexeltek... Gondolom, ha lett volna náluk gumi, akkor használják, és lehet, nem is előre tervezett volt, és aki már szexelt, az pontosan tudja, mennyire el tudja vinni a hév az embert néha...


Én nem oltalak le érte. Egyébként nem hiszem, hogy teherbe estél, az azért sok minden együtthatótól függ.


Olvass utána a neten a dolgoknak, hogy hogy zajlik ez, mik a védekezési formák, válogass közülük stb.

2011. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!