Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj belőle? Bővebben lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj belőle? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Már 2,5éve szedek fogamzásgátlót,de még sosem jártam így.Elfelejtettem bevenni,és a 12órát túl haladtam.este szoktam bevenni,így az elmaradt egy szemet is bevettem az etsivel,viszont a párommal együtt voltunk.Az elmúlt időszakban termelődhetett annyi hormon,ami meggátolná,hogy egy szem tabletta mulasztása is bajt okoz?
2010. aug. 16. 23:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Te 2,5 éve megállás nélkül szeded?
2010. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
igen.megállás nélkül.
2010. aug. 17. 00:03
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
Csubakka leszel, és olyan édes szakállat meg bajuszt fogsz növeszteni hogy raszta lehetsz! :O De most komoylan, jó nagy hormon adag az a 2.5 év:D
2010. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
az én exem 5 éve szedi megállás nélkül! amúgy egyszer ő is elfelejtette bevenni 2 napig, mert egy elég "kellemes" hétvégét töltöttünk együtt, megállás nélkül... utána rendsesen szedte tovább, és a menzeszével sem volt semmi csúszás, nem hogy terhesség
2010. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

semmi ilyen nem történt,amennyiben mégis,küldök egy képet magamról CSAK neked..

komoly válaszokat várok!!köszönöm

2010. aug. 17. 00:06
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell vele 1-1,5 évente, 3 hónapra leállni?


Amúgy kétlem, hogy terhes lennél, de azért látogass meg egy nőgyógyászt. Már csak amiatt sem árthat, hogy megbeszélheted vele, hogy milyen időközönként és mennyi időre kell szüneteltetni a szedést.

2010. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
bízom benne,hogy nem lesz semmiféle probléma belőle..
2010. aug. 17. 00:07
 8/24 A kérdező kommentje:
még 2 levéllel van,azt elszedem és utána pihentetem.tudom,hogy hosszú idő,de így alakult..
2010. aug. 17. 00:08
 9/24 anonim ***** válasza:

"Kedves Doktor Úr!

3 és fél éve szedek rendszeresen fogamzásgátlót, most sajnos elfelejtettem bevenni a levél elejéről az egyiket(4.-et)Ez szombaton történt, én ma, azaz hétfőn együtt voltam a barátommal, és tudtuk is hogy védekeznünk kell még 7 napig máshogyan is, így nem is úgy fejeztük be a dolgot, tehát nem volt közösülés a szó szoros értelemben,nem bennem élvezett el. Majd utána egy fél órával ismét együtt voltunk, egy percig belém hatolt, de utána fel is húzta az óvszert.Megijedtem a kérdéseket olvasva hogy baj lehet belőle.(hiszen előtte elélvezett)Ugye nem sok az esély, hiszen emellett azért bennem van még a fogamzásgátló hatása?Vagy lehet belőle baj?

S ha kimarad egy gyógyszer,akár már akkor képes elkezdeni megérni egy petsejt???

Köszönöm szépen, hogy segít kedves doktor Úr!



tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára



Miért kell a rossz sorsot kísérteni? Ha az ember hunyó, akkor muszáj ezt még plusz izgalmakkal tetézni? Ez az, amit sohasem fogok megérteni. Sajnos most hiába vár tőlem megnyugtatást, az nem lehet teljesértékű, mert a pakliban benne rejlik a terhesség is. A valószínűség kicsi, de kizárni sajnos semmit sem tudok."


Ezt orvostudakozo.hu-ról másoltam ki neked, Dr. Hamvas Ferenc válaszolt.

2010. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
00:05: A barátnődnek sem ártana elmennie nőgyógyászhoz. Tudtommal a szünet arra van, hogy a hormonrendszer tudjon regenerálódni és annak van rá szüksége, aki azért a későbbiekben szeretne gyereket... 5 év, megállás nélkül rengeteg.
2010. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!